Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ők amolyan igazi barátok vagy...

Ők amolyan igazi barátok vagy csak azok, akikkel véletlenül hozott össze a sors?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban 3-4 barátom, akikkel egészen jól elvagyok, ha kell segítek nekik dolgozatoknál, szinte a leckéjüket is én írom (mármint én írom, ők meg lemásolják), de ha nekem szükségem van a segítségükre csak a fejüket rázzák. Az egyikük sokszor hoz nekem kis apróságokat, de nagyon le is szokott cseszni, pedig fiatalabb nálam... Észrevettem, ha mind az 5-en ott vagyunk egy helyen akkor kettesével elvannak, engem meg otthagynak. Ők igazi barátok vagy csak olyanok akik azért vannak hogy legyenek? Vagy csak én látom nagyon rosszul a dolgokat?

#ők-igaziak?
2014. jún. 7. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Jol latod a dolgokat, ezek nem baratok, hagyd oket a francba. Ja, es NE ird meg a hazijukat!!!
2014. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zoé970 ***** válasza:
Ez is amolyan érdekbarátság.Segítőkész,kedves vagy és még a leckéjüket is megírod.Te jó barát lennél,de ők csak kihasználnak(saját vélemény)Keresned kéne olyat aki ad is nem csak kihasznál.
2014. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!