Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az milyen már, hogy a barátnőm...

Az milyen már, hogy a barátnőm anyja azt kéri, mondjam meg a szüleimnek, hogy ne jöjjenek el az apja (barátnőmnek a papája) temetésére mert csak a szűk rokonság jön el?

Figyelt kérdés

Szűk mi, a feneke lyuka, az a szűk, jönnek még a szegedi rokonok vagy 10-en biztos, meg még a fiának az exfelesége is eljön, akiknek még nem ért véget úgy tűnik a kapcsolatuk. Az az érzésem, hogy ez az utána lévő búcsúztató vacsora (vagy estebéd) miatt van, mert már oda nem akarja elhívni őket, de szerintem oda el se akarnának jönni a szüleim.

Szüleim meg néznek, hogy ez mi? Ilyen még nem volt, hogy megmondják nekik, hogy nem mehetnek el a temetésre.

Dilis özvegy nyugger, akit otthon eszik a penész, már a józan eszét is elvesztette, úgy tűnik.



2015. júl. 8. 19:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Engem persze hívnak, mindkettőre, viszek is szép virágcsokort, de akkor is úgy érzem ez egy fäszság a részéről és persze ezt ne említsem neki, mert akkor én vagyok a bunkó.
2015. júl. 8. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a kajálásra gondoltak.

Temetésre elvileg bárki mehet, hiszen bárki tudhat róla. A temetőben meg nem szednek belépőjegyet :)

Nyugodtan menjenek el a szüleid, ha úgy érzik, hogy szükséges, mert olyan közel álltak egymáshoz. De a kajálásra ne menjenek.

2015. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szüleid ismerték és jó viszonyba voltak az elhunyttal?
2015. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ismerték, csak egyszer találkoztak vele, de attól még el akartak menni.
2015. júl. 8. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerték és a barátnőd szüleivel sem járnak össze, akkor tényleg fura, hogy el akarnak menni.
2015. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek csak egy szülője vagy, anyja (mert özvegy), nála többször voltak, hústévkor is meglocsolták, szoktak neki vinni diót, tojást, savanyúuborkát, bort. Elhívták már szülinapra, ünnepségre is szóval jóba vannak vele, ezért furcsa.
2015. júl. 8. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a problémádat. A temetésen azok szoktak részt venni, akik jól ismerték az elhunytat vagy rokonai. Ez nem egy buli vagy családdal ismerkedős este, szerintem sincs semmi keresnivalójuk ott a szüleidnek.

A toron meg végképp. Vagy fel tudnak hozni régi-régi anekdotákat az eltávozottról?

Amúgy sem értem, minek akarnának ott lenni. Nincs jobb program? :D

2015. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!