Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm sokszor...

Legjobb barátnőm sokszor elhord mindennek amit a külsőmet illeti, kb mintha tehetnék róla, miért csinálja?

Figyelt kérdés

Szerintem tök gyerekes,hogy 22 éves létére a külsőmmel van elfoglalva.

Olyanokkal jön,hogy semmi seggem nincs és hogy ezt férfiak nem szeretik.Akkor fogytam vagy 8 kg-t/stresszes évem volt tavaly/ így már nagyon vékony vagyok,ez undorító,meg a mellem is lóg ez milyen csúnya.Ne sértődj meg én legjobb barátnőd vagyok és csak az igazat mondom. MOndom oké,de úgy mondod mintha tehetnék róla.Nem nem tehetsz róla,de hízhatnál az tök könnyű.Ja persze..


Sose voltam telt alkat,vékony csontú vékony nő vagyok 53-54 kg voltam tavaly előtt,persze jobban néztem ki.Mellem is nagyobb volt.Viszont most 48-49 környékén vagyok híztam 3-4 kg-t 7-8 hónap alatt/45-re fogytam le/de persze kb semmi nem látszik.


Így se sok önbizalmam volt,de most már még annyira nincs,hogy elhord mindennek. Meg hogy nekem tuti nehezen lesz pasim,mert nem vagyok egy szép nő.


Jött vmi külföldi barátnője akitől meg el van ájulva,hogy szép.Hát szerintem azért annyira nem.

Tudom szépség relatív csak nem értem,hogy ha engem csúnyának lát azt a barátnőjét meg tök fullosnak akkor szerintem fordítva van össze rakva o.O


Én tudom magamról,hogy nem vagyok annyira szép,de azért amilyennek beállít időnként olyan rondának nem érzem magam!!!


2015. júl. 10. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére az ő véleményét nem kérjük ki mielőtt végig mérünk:)
2015. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2015. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz barátság nem arról szól, hogy valakit folyamatosan alázok,és megsértem. Te tényleg őt nevezed a legjobb barátnődnek? Ő nem barátnőd, csak irigy mert te nem hízol, bármit is ennél, lehet ő neki keményen meg kell dolgoznia az alakjáért.

Én nem vagyok a barátnőd, de még én sem kritizálnálak így, sőt annyit mondok, hogy egy kis irigység van bennem, hogy de jó neked, te 53-54 kilós voltál. Mit nem adnék ha én annyi lehetnék.

Jó tanács: Hanyagold a barátnődet mert a hülyeségével magával ránt a hülyeségbe. Keress olyat aki tényleg barát lesz.

2015. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő nem a legjobb barátnőd.

Egyébként meg így látatlanból le merném fogadni, hogy közel sem olyan fú, de szép, mint amilyennek gondolja magát.

2015. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 1-2 ilyen senkiházi barinőcském, ismerősöm is. Megkértem szépen udvariasan, hogy nézzenek először tükörbe és számolják meg a ráncaikat. Ne izgulj, 25-30 között alig fogod megismerni az ismerőseidet az urcán, főleg a rengeteg ráncok, arcváltozások és tekintet miatt, konkrétan eltűnik a nőies báj, amely a genetika miatt van.

Akkor beszélgessetek a külsőről :* Ugyanakkor hagyj magadon mindig min. 10-15 fölösleget az immun miatt.

2015. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előttem szólók megmondták, valószínűleg nagyon nagyra tartja magát, és ezt azzal erősíti, hogy téged meg lehord. Az igazi barát az, aki abban erősít, ami szép rajtad, és ha esetleg te panaszkodsz vmire, esetleg h nincs formás popsid, akkor felajánlja h együtt rágyúrtok. Egy ilyen barátot keres, ne egy egoista libát, aki arra használ, hogy a saját hibáit a tieid felnagyításával leplezze.
2015. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pff, ő nem a legjobb barátnőd. Van az őszinteség és a bunkóság között egy határ. Szerintem féltékeny rád, hogy te milyen vékony vagy, hogy neked nem kell a felesleges kilók miatt aggódnod, és azt akarja, hogy ő legyen a csinosabb stb. Ha eddig nem nőtte ki ezt a stílusát, akkor ezután sem fogja. Nyugodtan mond meg neki keményen, hogy mi a véleményed a kritikáiról.

Én ha szidom a legjobb barátnőmet, az kb így néz ki: "Pfuj, de utállak, hogy megint jobban nézel ki nálam." :D

2015. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság,hogy ő tényleg szép arcra,segge nagy,de az pont jó, melle kicsi,de formás.Igazából egy cseppet fogynia kéne,mert a hasán és a combján van némi felesleg. Jár időnként edzeni,de hát mivel ritkán jár nem látszik meg rajta.

Szerintem is csak irigy az alakomra :D

Lehet majd vissza oltok,hogy na mi van irigy vagy,hogy én bármennyit kajálhatok,nem leszek egy kövér állat :DDD

De amúgy minden másban minden stimmel,csak ez volt a bökkenő,hogy elhord mindennek.

2015. júl. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!