Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok ti barátkoznátok meleg...

Lányok ti barátkoznátok meleg fiúkkal?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 14:55
1 2
 11/15 Frolyt2 válasza:
Én például meleg vagyok,es ennek ellenere csak hetero haverjaim vannak a lányok is sokkal jobb fejek mint egy hetero pasival,jobban megnyilnak!
2015. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Én ismerek egy nagyon aranyos meleg srácot, miért ne barátkozna valaki velük? Ez olyan,mint ha azt kérdeznéd, hogy barátkoznánk-e vegákkal...
2015. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Igen. :)
2015. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze. :)

Egy leszbikus lány

2015. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a kérdés. Van meleg barátom, és van olyan évfolyamtársam, akiről sejtjük, hogy meleg, de ettől senkinek sem antipatikus, ráadásul eléggé becsüljük az eszét. De ha most az a kérdés, hogy veled barátkoznék-e csak emiatt az egy kérdésed miatt, akkor nem. Mert ettől még lehetsz akármilyen: buta, vagy ellenszenves, vagy olyan, aki az utcán szemetel stb. Szóval ha az a kérdés, hogy szeretnénk-e itt ismerkedni, akkor nem kérek privátot. De ha amúgy a barátom lennél valahol, vagy az évfolyamtársam lennél, vagy ugyanoda járnánk sportolni, és meleg vagy, szívesen megismerkedem velem, ha szimpatikus vagy, van közös témánk stb. Mert nem nagy beszédtéma, hogy meleg vagy.
2015. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!