Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Te képes lennél erre egy...

Te képes lennél erre egy barátoddal?

Figyelt kérdés
Hogyha mondjuk a barátod sokat segít neked önszántából, te képes lennél természetesnek venni a segítségét és amolyan szolgának nézni őt? Vagy mindig hálás lennél?

2015. júl. 14. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetemből adódóan mindig hálás lennék,sőt,igyekezném viszonozni a segítséget.

Nyilvánvalóan olyan is van,aki szolgaként tekintene az említettre,és mindig kihasználná a segítőkészségét.

Sokfélék vagyunk.

2015. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Soha.:)

Minden alkalommal megköszönném, néha pedig visszautasítanám.

2015. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legközelebbi barátaimmal van egy szabályunk, semmit nem köszönünk meg egymásnak, mert természetes, viszont ahogy én látom mindig számíthatok rájuk és ők is rám. Szerintem az hogy természetes egy olyan ember segítsége aki x éve minden nehéz helyzetben veled volt és te is vele, inkább jó érzés mint rossz mindkettőtöknek.
2015. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátság adok-kapok viszony. Természetesnek veszem, hogy segítek neki, amiben csak tudok, és ő is segít nekem. Hálás vagyok, persze, de nem érzem úgy, hogy "tartozok", és ő nem a szolgám.
2015. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!