Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » éreztetek már olyat, hogy...

éreztetek már olyat, hogy barátaid között vagy, de még is olyan mintha egyedül lennél?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 08:32
1 2
 1/12 manó1235 ***** válasza:
Igen én is jártam már így. Volt egy nagyon jó barátnőm akivel megvoltunk de belépett egy harmadik ember aki tönkre tett mindent... én folyton egyedül éreztem magam és meguntam ezt a hülye kiszolgáltatott helyzetet és léptem, otthagytam őket. Azóta vannak új barátaim akikkel jobban megvagyok :) 20 L
2014. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ez akkor volt, amikor tudtam, hogy bizonyos dolgaimról más véleménye van, és nem lehettem őszinte, mert tudtam, abból csak veszekedés lenne.
2014. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem,nálam az van,hogy 15 barátom volt,de abból,5 maradt,de elmegyek velük valahová,ak levagyok s**rva,olyan mintha ott se lennék,néha hozzám szólnak valamit és ennyi,ha én mondok valamit ezt észre se veszik,új barátokat nem keresek,mert akit mostanában találtam,azok mind hátba szúrtak vagy csak érdekből barátkoznak velem,22/F
2014. jún. 27. 09:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok...
2014. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 kommentelő,igaz,nálunk már senki se őszinte(rajtam kívül),mindenki örül,ha másiknak problémája van,de valamit meg mondunk egymásnak őszintén abból csak veszekedés van
2014. jún. 27. 09:31
 6/12 A kérdező kommentje:
hát már ezek nem barátok,régen azok voltunk,segítettünk egymásnak ha valami problémánk volt(nem hagytunk senkit cserben,legyen szó bármiről,10éves barátságok ezek),de ez megváltozott,mindenkit a hasznot nézi
2014. jún. 27. 09:36
 7/12 anonim válasza:
Nekem is ez a porblémám, de én tovább léptem. Most nincsenek közeli barátaim inkább egyedül vagyok mint azokkal akik nem vettek ember számba. 20/f
2014. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
úgy vagyok vele én is,megtanultam,hogy nem kell senkiben se bízni
2014. jún. 27. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, és jó a kapcsolatom velük, de mégis hiányzik, hogy barátnőm legyen. Ezért érzem magam néha egyedül. 20/F
2014. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az is elég rossz érzés,én mindig olyan lányt találok,aki megcsal vagy egy pótlék vagyok vagy simán vagyok oszt jó..pl volt egy lány barátom,ismerem 4-5éve elég szoros kapcsolatban voltunk,aztán össze jöttünk (ő akarta)de kiderült,hogy egy másik csávót akarta féltékenyé tenni velem,sikerült neki,össze jöttek(megjegyzem kevesebbet,mint egy hónapig jártak)és így el lett dobva az egész,úgy mint barátnő meg úgy mint barát,beszélünk egymással,de már nem olyan...
2014. jún. 27. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!