Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy nagyon rég óta ismert...

Egy nagyon rég óta ismert barátom folyton el akar hívni egy bizonyos helyre, ami alapból jó lenne, de valahogy vele nem tudom élvezni. Megbántani sem akarom, de vele menni se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is előfordult már. Először mindig elmismásoltam a dolgot, aztán az élet hozott olyan helyzetet, hogy már nem hívott.

Ha nem akarod megbántani, akkor csak azt tudod tenni, hogy valamit kitalálsz, hogy miért nem mégy. Bár ez nem egy őszinte dolog. De megmondani neki konkrétan, hogy vele nem? Biztos megbántódna egy életre.

2015. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vagy van egy másik lehetőség: elmegyek vele. Nem halok bele, de akkor abban a 8-9 órában nem fogom jól érezni magamat. (Igaz így sem érzem jól magamat általában).

Az a vicc, hogy az egész program egy nagy negatív bomba volt számomra. Még az olyan dolgok is ellenem játszottak, amik alapesetben nem lettek volna rosszak. Ezek után megfogadtam, hogy oda vele soha többé nem megyek. Amúgy más helyekre járkálok vele, remélem nem fog feltűnni neki ez, hogy csak ott hanyagolom. :(

2015. júl. 17. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

1.

Azt hittem egyáltalán nem érzed magad vele jól. Mert, ha most elmégy, máskor is hívni fog. De oké, értem már.

2015. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros. Ha csak az a hely nem jön be, akkor mondd meg neki hogy oda inkább ne.
2015. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!