Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Miert zavarja? 15/L

Szerintetek? Miert zavarja? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Majus korul ram irt baratnom osztalytarsa. a barátnőm egyből mondta hogy ne írjak vissza neki persze visszairtam, probaltam elutasito/flegma lenni de ez a srac meg mindig irt. Vegul egesz jol elbeszelgettunk. Majd junius vege fele atmentem baratnomhoz es veletlenul osszefutottunk. Lealltunk kicsit beszelgetni ami baratnomnek nem tetszett, probalta lerazni, vegul egesznap kint voltunk vele. Nem is tudom mit ereztem, szinte beleszerettem elso latasra! Ami meg igen jo erzes volt, hogy viszont ereztem ezt az erzest. :) egyre tobbet beszeltunk talalkoztunk. Egyik este leultunk beszelni baratnommel. Kiontotte nekem a szivet, hogy nem feltekeny meg semmi csak mar nem beszelnek a sraccal meg hogy mostanaba leszarom ot miatta stbstb. De ezek nem igazak. Nagyon sokat talalkozunk, szinte egesz nyaron egyutt vagyunk. Amikor latja hogy a sraccal beszelek egybol besertodik. Ha csak probalok valamit elmondani vele kapcsolatba bedurcizik. Nem ertem, o is beszelget egy csomo osztalytarsammal. Szerintetek mi baja van? Miert zavarja ot? Ugy szeretnem vele kibeszelni ezeket a dolgokat.. Es en mit tudnek csinalni?



2015. júl. 17. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan gyerekesek vagytok..Ha ennyire zavar, hogy a barátnőd ilyen, akkor menj, és beszél vele.
2015. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem ismerem a barátnődet, de biztosan azt akarja, hogy neki jó legyen neked pedig rossz. Lehet kicsit féltékeny rád , mert talán neki is tetszik a fiú, akár mutatja előtted vagy akár nem. :)
2015. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vak is látja, hogy ez bizony féltékenység.
2015. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!