Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért zavarja az emberek nagy...

Miért zavarja az emberek nagy részét egy fiú és egy lány barátsága?

Figyelt kérdés

Lett egy haverom, nagyon jól megértettük egymást és ez már alapból mindenkkit zavart..(táborban)

Aztán mikor fáztam elkértem a pulcsiját és aznap hordtam, majd este az egész lányszoba azon lovagolt, hogy még mindíg nálam van xy polcsija...

Egyrészt nem értem mi közük hozzá mástrészt miért lenne ennek bármi jelentősége?

Igaz a srác nem az a barátkozós típús, de jóban lettünk és kész..


2015. júl. 9. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Azért cikiznek, mert fiú és lány között nem alakulhat ki "barátság" !!!

Az egyik fél mindig többet akar majd !!!

2015. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, fiú és lány között NINCS barátság!

Vagy több van, vagy kevesebb!!!!!

2015. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem hiszik el, hogy létezik (lásd előző válaszadót). Pedig az emberfüggő, hogy működik-e. Az is előfordulhat, amit az előző ír, hogy az egyik fél többet akar majd. De az is lehet, hogy nem.
2015. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én az egyik fiú osztálytársammal 2 éve vagyok nagyon jóban tök jól elvagyunk, megértjük egymást még se akar senki többet, sőt még azt is megszoktuk beszélni, hogy kinek ki tetszik! Szerintem nagyon is létezik lány és fiú között barátság!
2015. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kati Tibor válasza:
100%
Létezik fiu és lány barátság.Az pedig egyén függő hogy kinek jön be.Amugy meg szerintem azért lovagoltak annyit a témán mert irigyek voltak :)
2015. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!