Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek? Átverés...

Most mit tegyek? Átverés tőbbi lent

Figyelt kérdés

Nincs rővid ő-m elnézést ezért, szóval van 4 srác akikkel kijőttem eddig, de viszont pár napja már szemétkednek velem én meg nem akarom velük tartani a kapcsolatott, viszont nem hagynak békén hogy hol vagyok stb, mondtam hogy haveromnál, egy utca nevet adtam ami kb 10kmre van a várostól és kisétáltak és írnak hogy hol vagyok, de nem tudok nekik pontos címet adni mert nem ott vagyok csak ezt mondtam nem gondoltam hogy kisétálnak odáig, viszont nem merem megmondani hogy nem ott vagyok..félre vezettem őket... de nem merem nekik elmondani


fő lényeg: olyan társaságról van szó ami nekik a humor: hogy belém nyomják az égő cigaretátt,alám rúgnak, meg fenyítenek.


ezért nem akarom velük tartani a kapcsolatott csak nem tudom hogy mondjam el nekik.



#barátság #szemétség #félrevezetés.
2015. júl. 18. 04:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Most mi bajod van ???


Hogyha ilyen sokat bántanak, akkor miért van még szükséged a barátságukra ?

Te jó isten... majd egyszer csak azt veszed észre, hogy jól megvernek, mert az ilyenektől bármi kitelik !!!

Mindenképp szakitsd meg velük a kapcsolatot !!!

2015. júl. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kemény gyerek voltál, hogy ilyenekkel barátkozz, akkor a 'banda vezért' (gondolom van), üsd ki és mond meg nekik, hogy mostantól ne keressenek vagy elvágod a nyakukat amikor alszanak. (Közben jöhet az idegbeteg nézés)


Bocsi, de ha ilyenek akkor már 'anyuci-apuci' nem fog segíteni, és a rendőrök se amíg nem történik valami tettleges. Kivéve ha van ott valami ismerősöd.

Neked kell megoldanod, legyél férfi!!

2015. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Öcsém, amiket leírsz, az már könnyű testi sértés. Jelezd feléjük, hogy mostantól vége a haverkodásnak, ha még egyszer csak megcsörgetnek is, mész a rendőrségre.

Megkeresik ám a zaklatókat is, nem igaz, hogy vérnek kell folyni. És nagyon barátságtalanul el tudnak ám beszélgetni a rendőrök az ilyenekkel.

2015. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!