Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy ne szívjon cigit? Eddig csak egyetlen egy szál cigit szívott el, de szerintem lesz ebből több is.

Figyelt kérdés
Neki nagyon nehéz élete van és nem csak "ilyen korban van". 13 éves legjobb barátnők vagyunk, de nagyon ritkán tudunk találkozni, inkább Facebookon beszélgetünk.

2015. júl. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem itt inkább nagyzásról van szó, mint igazi rászokásról. Úgyis le fog szokni, ha van elég esze, kinövi. ne aggódj miatta, mert most még makacs.
2015. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Ebbe ne te akarj beleszólni.
2015. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Idővel megtapasztalja a saját bőrén, hogy ez nem jó. Csak idő kérdése.
2015. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, már úgy körülbelül tavaly nyár óta 3-4 doboz cigit szívtam el, de nem szoktam rá a cigire egyáltalán. Szóval kétlem hogy 1 szál cigitől ráfog szokni, amit gondolom nem is tüdőzött le, tehát nem is nagyon érezhetett semmi jót belőle.:D
2015. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez az ő dolga, és ha valami baja származik belőle, az az ő problémája lesz. Szerintem ne próbáld lebeszélni róla, de ne is bátorítsd.
2015. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ki vette neki? Tuti nem adják oda neki.
2015. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak tájékoztasd róla,hogy nem fog jól járni,ha rászokik,és nem szeretnéd,hogy bármi baja legyen.Ha nem hallgat rád,az onnantól kezdve már nem a te dolgod.

Amúgy meg senkinek sem könnyű,ez nem ok arra,hogy valaki cigizzen.Én is 13 éves vagyok és nagyon szörnyű gyerekkorom volt és még most se jött rendbe minden.És cigizek?Nem.Alkoholizálok?Nem.Akkor?

2015. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!