Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszítem a legjobb barátnőme...

Elveszítem a legjobb barátnőmet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

10 éves barátságom haldoklik. Barátnőm, már több, mint egy éve elkezdett beszélgetni egy sráccal, aki nagyon messze lakik tőle. Csak chatelnek, sem telefon, sem egy kép, sem találkozó, semmi. De állandóan! Ezt úgy értem, hogy reggel, ébredéskor ezzel kezdi, este lefekvéskor, egész nap a telefont nyomkodja. Ha beszélgetünk, vagy más barátnőnkkel is program van, akkor is, Ő közben folyamatosan chatel. Nem lehet vele beszélgetni, állítása szerint figyel, de nem lehet úgy figyelni, hogy közben látszik, hogy épp azon mosolyog amit a srác ír, és hasonlók.

Régebben jóban voltam én is a sráccal, de aztán elkezdődött a hitegetés. Hogy ide jön, és találkoznak. Háromszor vagy négyszer lépett vissza. Barátnőm is tök kivan, hogy semmit nem kap belőle egy éve, egy találkozóra nem tudja rávenni. Aztán most volt egy határidő, amit adott neki, hogy ha addig nem lesz semmi, akkor vége a kapcsolatuknak. Eljött és elmúlt az időpont, a srác utolsó pillanatban lemondta a találkozót. Akkor legalább három óráig ment, hogy nem írtak egymásnak, de depresszióba merülve ült folyamatosan, majd ment minden ugyan úgy, így szeretlek, úgy szeretlek. Az óta egyszer szakítottak, de most megint minden megy a régi kerékvágásban.

Viszont nem veszi észre, hogy a srác megalázza, hazudik neki, és hülyére veszi. Lány barátokról mesél, meg ilyenek. Hiába próbáltam beszélni vele erről, hogy csak szivatja már több, mint egy éve. Inkább feladja a barátságunkat.

Az meg nem működik, hogy nem beszél róla, mert mindenről eszébe jut, mindenre van egy sztorija. De nem is találkoztak még! Azt sem tudja hogy néz ki! És az utánajárás alapján még a neve is hazugság!

Mit csináljak? Én nem bírok így a barátja lenni, hogy nem beszélget velem, és csak a srác számít minden egyes pillanatban!


2015. júl. 8. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Az az igazság hogy az ilyen beszélgetések 50%-ból lesz valami.

Azért írom így mert én is így ismerkedtem meg a mostani férjemmel.

Interneten keresztül, igaz én szinte az első perctől kezdve tudtam hogyan néz ki hol él stb.

Engem is megbolondított teljesen , ismerős érzés.

Én tettem meg az első lépést, akkoriban a férjemnek is csak a szája volt nagy de túl gyáva volt megtenni az első lépést, igaz én annak idején kapcsolatból léptem ki érte.

Így én tettem meg az első lépést, amit nem is bánok mert valószínűleg most is várnám hogy mikor jön el.

Másfél évig beszélgettünk facebookon és skypen.

Nálunk is nagyon sok volt a hazugság,a párom annak idején nagyon sokat nagyított és eleinte nem hitte hogy lehet ebből bármi is, a távolság miatt, hisz egy másik országról volt itt szó.

Még az interneten kiderült minden hazugsága, hogy mindent amit írt nem az övé hanem csak a rokonaié, ennek ellenére megbocsátottam neki, mert imádtam a személyiségét, olyan különleges volt.

Aztán megbeszéltük csináltat útlevelet és lejön találkozunk, már azt hazudta kész kész van, már úton van.

Aztán ott lett gyanús hogy hajnalban kérte hogy ébresszem fel hajnali 3 kor mert indul a vonata.

És mikor csengettem nem vette fel a telefont egyszer sem.

Reggel 8 kor sem, és folyamatosan kinyomkodta a telefont.

Aznap nem is jött fel sem a skypre sem a facebookra.

Erre nagyon bedühödtem és nagyon csalódott voltam, hogy átvert, és mérgemben a facebookon elküldtem a búsba.

Utána kitörölt ismerősei közül, itt már éreztem hogy nincs tovább.

2 hétig nem is beszéltünk egyáltalán.

De közben én nézegettem a fotóit, videókat, nem töröltem ki semmit, emlékbe megakartam hagyni.

Mivel letiltott a skypről is a fényképe is eltűnt.

Elkezdtem bánatomban skypelni idegen emberekkel, mert azt hittem hogy csak számítógép függő lettem közben és csak időtöltésnek járok fel, de pokolian hiányzott a beszélgetése, sírtam érte.

Aztán egyszer látom ám a skypen ott a fotó, levette a tiltást, automatikusan ráköszöntem és kérdeztem hogy van, és megint elindult egy lavina.

És be vallotta hogy a pénz nagy úr ha nincs.

És én tettem meg az első lépést , és itt tényleg más az élet, nem fenékig tejfel az élet pénz ügyileg, megértem annak idején miért húzta úgy az időt.

Azért írtam le ezt is mert, olyan hihetetlen de mégis vannak emberek akik áldozatot hoznak.

És a barátnődnél is így van , ő dönti el hogy a jövőben mit akar ettől a pasitól.

Bár annak idején ha nekem a barátaim mellettem álltak volna biztosan le tettem volna addig a telefont.

Átlagban minden nap beszültünk volt hogy csak 1 órát de volt olyan is hogy egész napom a számító gép előtt töltöttem szinte.

2015. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!