Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nem tudok a...

Mit csináljak, ha nem tudok a korombeliekkel baratkozni?

Figyelt kérdés
Az idosebbek pedig tul fiatalnak tartanak, es ezert hozzam se szolnak. En viszont erettebbnek erzem magam a koromnal.14/L

2015. júl. 19. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

eletkori sajatossag, hogy sok kamasz eretebbnek hiszi magat a koranal.

amugy nem tudsz vagy nem is akarsz igazan a korosztalyodbeliekkel foglalkozni??

2015. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok.
2015. júl. 19. 13:50
 3/7 anonim válasza:
Adj neki időt. Nekem is ez volt a baj, aztán rájöttem, hogy egyszerűen csak nem kell erőltetni. Érettebbnek tartod magad náluk? Na és. Lehet az vagy, lehet nem, de attól még lehettek barátok. Még közös érdeklődési kör se kell hozzá, egyszerűen csak próbálj velük beszélgetni, meglátod majd, nem is olyan nehéz. Aztán lesz, akivel nem jön össze, másokkal viszont életre szóló barátok lehettek. Érdemes még az interneten is szétnézni. Tumblrön például istentelen sok barátot szereztem:)
2015. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj pasizni, azokkal fogsz tudni barátkozni.
2015. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz velem, 4 évvel idősebb vagyok :)
2015. júl. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne írd így le magad! :) Tény, hogy a mi korosztályunkban nehéz emberies kapcsolatokat kialakítani, de néhányan tényleg nyitottak. :) 1-2 éve még én is azt hittem, hogy senki nem ért meg és a korosztályomban nincs is helyem, de hidd el, ha nyitottabb vagy és persze türelmes, minden kialakul. A lényeg, hogy ne légy barátközpontú, ne függj a körülötted lévőktől, mert egy idegroncs leszel. Csak koncentrálj a céljaidra, idővel pedig majd csapódnak hozzád emberek. :) Légy rugalmas!

16/L

2015. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy érettebb a koránál, az biztos nem az. :D Csak a rossz emberekkel barátkoztál eddig.
2015. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!