Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem ért meg a legjobb barátnőm...

Nem ért meg a legjobb barátnőm. Engem nagyon idegesít néha, mit tegyek? Nem akarom megbántani, de néha megtudnám csapni.

Figyelt kérdés
Régen egy suliba jártunk, és néha furcsa megnyílvánulásai voltak. Azt tudni kell, h kövér egy kicsit a bnőm, és sokan csúfolták is ezmiatt. Én soha sem, mégis azt vettem észre, hogy irigy,de miért rám? Volt olyan hogy egy jó vastag könnyvel a folyosón szünetben, csak úgy rácsapott teljes erővel a fejemre. Meg is szédültem utána és többen engem pártoltak, és őt eszetlennek tartották. Ha én versenyeken jobb helyezést értem el, pl egyszer 2.lettem, ő meg 16. A megyein, akkor meg azért nem szólt hozzám. Egyszer gimiben, ki is jelentette, h szar volt neki, hogy mindig én voltam a jobb. De miért ez a harc egy barátságban ilyennek nem kellene lennie! Máskor meg tök jól elhülyülünk. Meg mindig hangoztatta, h kicsik a melleim, néha beszólt nekem. De nem akartam mondani neki, h a tiedé ki se nőtt..stb. :D egyszerűen szánalmas amit művel, és megutáltam miatta. Azóta sokkal nagyobb melleim lettek,átlagosak, pont jók. Neki nem, és sztem ez is irigységből volt annak idején. Na meg a tényleg nálam nagyobb mellűek az osztályban, szintén viccelődtek egyszer velem, mikor mondtam valamit a mellemmel kapcsolatban, hogy: a mik? - tehát arra gondoltak, hogy nincs is cicim... Én csak azt nem értem, miért ilyen ellenséges a gimis korosztály? Nagyon gyerekesek. Mit kell úgy fenn akadni, h kinek milye mekkora? Hál isten leérettségiztem és vége..
2015. júl. 22. 13:42
 1/5 Szergej55 ***** válasza:
Nem azért, de nem tűnik épnek a csaj azok alapján, amit leírtál róla.
2015. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Illetve a nem sulis baráti körömben is, ismerősök között csak olyan lányok vannak,akik fiatalabbak nálam, lófaszt se tudnak az életről, egész nap a cigi, a nyavajgás,a pasizás, pia, és tanulni nem szoktak...ezt látom mindenhol,de fiúk körében is. Teljesen elfajul ez a generáció. Tudom kicsit úgy beszélek 19 éves létemre,mint egy öreglány,de engem irritálnak az ilyenek és soha nem lesz normális baráti köröm. Én sütök,főzök, takarítok, tanulok, segítek itthon, ezek meg azt se tudják, h keverjék a szart.
2015. júl. 22. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat ketess hozzad illo baratokat. :D

Nem minden ember olyan, mint akiket te leirtal. Sok normalis fiatal van, csak meg kell oket talalni.

2015. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen, mint te. Aztán megváltoztam, eljárok bulizni, iszok, bulizok, pasizok (tanulok is elév rendesen, apámnak a házát szinte teljesen én takarítom, dolgozok is) . Rá kellett jönnöm, hogy akik nem járnak el otthonról, sokkal szűkebb látókörűek, mint akik igen. Persze, vannak taigetoszra valók is bőven, de ebből vond már le a következtetéseidet. Mi sem egy másik világban élünk. Amiket te leírtál, mi is csináljuk, csak nem ezek a legynagyobb dolgok az életünkben. Ha neked ez a szórakozás, hát csináld - bár én ezt munkának hívom-, de ne szóld már le az enyémet.
2015. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

elég*

ne ebből vond már le a következtetéseket*

legnagyobb*

2015. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!