Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha többet érzek...

Mit tegyek, ha többet érzek mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú baràtom, akivel tavaly nagyon jóba voltunk és beleszerettem..elmondtam neki és csak kedvesebb, aranyosabb lett, figyelmesebb volt. Minden nap beszèltünk, a legjobb baràtom volt, bíztam benne ès olyanokat is elmondtam neki, amit még lánynak sem mondtam volna.. Ő úgy tudja, hogy màr nem érzek irànta többet baràtsàgnáal, de mégis..màr nagyon rég nem beszéltünk, csak amikor talàlkoztunk de akkor sem sokat..mit tegyek? Kérlek normàlis vàlaszokat adjatok
2015. júl. 22. 21:57
 1/1 anonim válasza:

Nekem nm tiszta, hogy miért akarsz bármit is tenni. Ha már nem beszéltek, de nem tudod elfelejteni, és úgy gondolod, hogy szeretnél többet, keresd fel, aztán meglátjátok. Ha ezt a lépést nem tudnád, vagy nem akarnád megtenni, akkor hagyd rá.


22/L

2015. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!