Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nagyon jó barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó barátom, akibe beleszerettem. Elmondjam neki, hogy többet érzek iránta, vagy ne?

Figyelt kérdés
Tudom, több ilyen kérdés is van már, azonban egyiket sem éreztem az én helyzetemhez közelinek. Kb. fél éve ismerkedtem meg egy fiúval (ő 23, én 22), egy netes oldalon. Sokat beszélgettünk, nagyon hosszú üzeneteket küldtünk egymásnak, jött a facebook, még több beszélgetés, mindig megállapítottuk, hogy hihetetlen, hogy mennyi mindenben hasonlítunk egymásra, mindig viccelődött, hogy ő most megmondja, egy nap még feleségül vesz engem. Én pedig egyre inkább úgy éreztem, hogy találkoznunk kell. Én többet akarok. Végül több hónap után sikerült 1-2 órára találkozni (nehéz volt összehangolni a távolság és a munka miatt), beszélgettünk, nevettünk, ennyi történt. Féltem, hogy mi van, ha nem ír többet, de folytatódott a beszélgetés, ha nem írok neki, legkésőbb délután, munka után mindig küld egy üzenetet. A „feleségülveszlek” poénok eltűntek, de ugyanúgy dumálunk, viccelődünk, beszámolunk egymásnak az aznap történtekről. Két hete sikerült csak ismét összefutni, meghívtam egy baráti összejövetelre, amire el is jött egy rövid időre, attól függetlenül, hogy mással volt programja. Azóta viszont egyre kevesebbet beszélünk. (Jó, még mindig minden nap írunk egymásnak, de ez egyáltalán nem olyan, mint régebben.) Én úgy érzem teljesen beleszerettem, de nem merem elmondani neki. Nem merem, mert félek, hogy ő nem érzi ugyanezt, csak barátként tekint rám, és ezzel viszont elrontanám a barátságunkat. Mi lenne a legjobb, amit tehetek?
2015. júl. 14. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
mondd el.
2015. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki! Ne hagyd ellaposodni az egészet. Minél előbb mondod el, annál több esélyed lesz, hogy viszont szeret a srác. Távolság leküzdhető, ha kölcsönösek az érzések. A barátságát nem veszíted el, ha elutasít hidd el nem fogod keresni többet a társaságát, azaz nem te veszted el az ő barátságát, hanem ő a tiedet.
2015. júl. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár nem pont úgy, ahogy terveztem, de elmondtam neki. Most az egész helyzet sokkal, de sokkal bonyolultabb és nehezebb. Nem értem az embereket...
2015. júl. 26. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!