Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem keres, akkor nem is...

Ha nem keres, akkor nem is vagyok számára fontos? (Gyász)

Figyelt kérdés

Szerdán meghalt egy családtagom, akit nagyon szerettem. Küldtem barátnőmnek egy sms-t, utána beszéltünk pár percet telefonon, majd megígérte, hogy este még felhív. Azóta nem keresett, de én sem őt, mert nem szeretném az én problémáimmal terhelni, viszont jó lenne kibeszélnem magamból.

Várjam meg míg ő keres? Vagy ha nem keres, akkor nem is vagyok számára fontos?


Mindketten felnőttek vagyunk, de én most nem tudok logikusan gondolkozni, ezért teszem fel ezt a kérdést.


2015. júl. 24. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen nem igazi barát.

Nem biztos, de úgy gondolom, hogy nem akarj veled a "rossz" részen osztozkodni. Már ami a te részedet illeti.


Én hanyagolnám vele a kapcsolatot a helyedben.


Egyébként részvétem.

2015. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de fel se merült benned, hogy valami közbejött neki és azért nem hív? Vagy fogalma sincs, hogy mit mondjom... Lehet ezer oka és szomorú dolog a haláleset, fogadd részvétem, de ettől nem áll meg senki számára a világ és nem tudhatod, hogy miért nem hívott azóta.
2015. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak elfelejtette, az se akkora gond, amekkorának szeretnéd beállítani. Emberek vagyunk, tévedünk, hibázunk. Ennyi ez, nem több. Persze ha mondjuk kiderült, hogy rákos és teli van áttétekkel, akkor például teljesen érthető is, hogy nem foglalkozik semmivel. Meg még végtelen sok "ok" lehetséges valahol a kettő közt. Általában persze elfelejtjük, amit egy pillanat alatt beígérünk, és vagy eszünkbe se jut többet, vagy annyi minden van, hogy azt se tudjuk biztosan, hogy végül megtettük-e, vagy sem. A leggyönyörűbb, amikor annyit gondol valamire az ember, hogy estére simán kimegy a fejéből, reggel pedig biztos benne, hogy megvolt tegnap az is. Emberkék vagyunk, nem tudunk mindent jól csinálni.
2015. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!