Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Honnan tudom, hogy egy férfi...

Honnan tudom, hogy egy férfi barátkozni akar vagy többet a barátságnál?

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 12:31
 1/6 anonim válasza:
Hat serintem azt lehet sejteni. Pl Ha nem csak baratkozni akar akkor sokat nez a szemedbe, kedvesebb hozzad mint masokhoz. Es szerintem a testbeszedebol is lehet latni. Mondjuk ha kozel all hozzad.
2014. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Onnan, hogy férfi. Ebből egyértelműen következik, hogy többet akar. Egy férfi elfogad nőt barátnak is, de azért egy lépést sem tesz, csak elfogadja. Ha közeledik, annak komolyabb célja van.
2014. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Férfiak nemigen akarnak nőkkel barátkozni. Szellemi partnernek inkább másik férfit keresnek.
2014. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azaz igazság, hogy egyszer nagyon kedves velem, máskor meg hideg. És néha bejön hozzám a munkahelyemre. Beszélgetünk, nevetgélünk. De Ő maga még nem hívott fel telefonon. Egyszer elmentünk fagyizni de kész ennyi.
2014. szept. 21. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem adtál le egyértelmű jeleket, és nem tudja, hogy szabad a pálya.
2014. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor mit tegyek? Esetleg hívjam el "barátilag" kávéra vagy valamire?
2014. szept. 22. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!