Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek torodnek a barataitok?

Veletek torodnek a barataitok?

Figyelt kérdés

En nem szamithatok rajuk semmiben sem.1 honapban ha egyszer ram neznek.Mivel nekem nincs parom igy elmenni sem tudok nagyon sehova.

Valaki mas is van igy?


2015. júl. 25. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

regebben azt hittem, en is igy vagyok. azota rajottem, hogy ezek nem baratok voltak, csak ismerosok.

nem kell hogy naponta keressenek, de azert az sem jarja, hogy en menjek mindenki utan.

2015. júl. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt nevezem barátnak aki igen. A többi haver. Miért nem tudsz elmenni? Hidd el, pl moziban nem csak páros/csoportos jegyeket lehet kapni.
2015. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy szerintem nem igazán. Alapból nincs sok barátom, akikre számíthatnák bármikor, inkább csak haverok, de azok meg olyanok, amilyenek. Akit a legjobb barátomnak gondoltam, nagy ívben tesz rám, mióta jól megy neki (értsd: van csaja, zenél egy bandában, járnak buliról bulira, stb.). Mindig mondta, hogy bármiben számíthatok rá. Ráírtam a múltkor, hogy kicsit kibeszéljem magamból a pofáraesésemet, erre csak annyit válaszolt, hogy: "az sz*r". És nem ez volt az egyedüli eset, én meg érezzem a törődést. Ritkán találkozunk, néha ráírok FB-n, hogy kicsit dumáljunk, érdeklődöm, mi újság arrafelé, de valami dolga mindig akad egész véletlen, úgyhogy mennie kell hamarosan. Én meg érezzem a törődést -.-' Inkább fordulok magamba, mint sem hogy ilyen "barátaim" legyenek...
2015. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, ha lennének, akkor valószínű törődnének, mert pont ezért nevezném a barátaimnak
2015. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kerdest feltevojenek:

Azt irod, hogy valojaban veled nem is torodnek a barataid.

Azert mert nincsenek barataid. Azok az emberek amit itt emlitesz nem tartoznak a barat fogalomkorebe ezert nem is kell, hogy feltetlenul torodjenek veled.

2015. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!