Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mentek vagy inkább hozzátok...

Ti mentek vagy inkább hozzátok jönnek a barátaitok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság.Ti hol szerettek jobban lenni?Nálatok vagy a barát/barátnőnél? És miért?


Legjobb barátnőmhöz általában én megyek,ritkán vagyunk nálunk. Igazából én úgy gondolom nálunk jobb lenne lenni.Anyumék estig dolgoznak.Húgom a barátjával vagy este jönnek vagy ha itthon vannak bent vannak a szobába.Szóval semmi zavaró tényező nincs.

Míg náluk ott az öccse,aki mindig velünk akar lenni.Így beszélgetni nem igazán tudunk. Akkor a szülei előttem veszekednek barátnőmmel.Illetve korán elmennek aludni és hát nem mondják meg,de gondolják,hogy most már én is menjek haza 9 kor,mert utalgatnak.Meg ugye az öccsével van egy szobába barátnőm.


Én ezeket mindig mondom,de mindig náluk vagyunk.Akkor jó ha le csalóm,hogy legalább az utcán legyünk.De az,hogy feljöjjön az ritka. Amúgy 5 percre lakunk egymástól.

Mikor mondom jöjjön át most ő akkor meg jajj de mit csinálunk ott.Hát mondom miért nálatok mit csinálunk? Beszélgetünk,zenét hallgatunk,filmezünk stb. Ugyan ezt nálunk is lehet.


22 évesek vagyunk,lehet gyerekes.De szerintem ennyi idősen jobb lenne nyugodtan lenni.

Őszintén szólva nekem kellemetlen mikor a szülei lehordják vmiért,öccse rajtunk lóg. Én így élnék,biztos nem lennék itthon ennyit.Hogy beégjek barátaim előtt.


2015. máj. 31. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, így ilyen gond nincs.
2015. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En Is kb így vagyok, hogy szinte mindig náluk vagyunk, és ha én is ott vagyok akkor meg mindig ott vannak a rokonai az anyja meg mindenki és neki "mindig ott kell lennie" ://// szoval kicsit fura....nálunk nagyon keveset vagyunk, pedig én szinte mindig egyedül vagyok....Ja meg a másik az ,hogy ha arról van szo hogy találkozzunk végre, akkor soha nem o keres, hanem mindig én hívom fel vagy írok neki hogy nem talizunk-e....de igazából azt gondolom hogy azert nem o keres, mert neki van egy 24 éves tesoja, akinek senkije sincs és ezért mindig ketten vannak, és így már rám nem igazán marad ideje....Borzalmas!!! Néha elgondolkozom , hogy ő egy igaz barát?! Jaaaa és hozzáteszem,hogy egy utcába lakunk, méghozzá egymás mellett. :(((((
2015. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Második

Szerintem ülj le vele és beszéljétek át ezt.


Nálunk azért inkább az van,hogy többnyire ő hív át. Én meg ezt megszoktam,hogy ő hív.Mivel én nem fogom azt írni,hogy átmegyek,ok? :D


Én ha hívom úgy is ritkán jön, ennyi.

2015. jún. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!