Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket nem frusztrál, amikor...

Titeket nem frusztrál, amikor a facebook-on azt látjátok, hogy a régi barátaitok, ismerőseitek sokkal sikeresebbek lettek az életben, mint ti?

Figyelt kérdés
Bevallom számomra kissé depresszíven hat.

2014. szept. 2. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Még fiatalok vagyok, előttem az egész élet, vihetem még sokra.


25/F

2014. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre sikeres volt osztálytársat se nagyon látok, nem hogy sokkal sikeresebbet.

23n

2014. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Ja, töröltem is magam fél éve.
2014. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

sikeresebbek?


23 évesen 1-2 gyerekkel és elváltan nem mondanám magam sikeresnek!


Azokat se irigylem, akik beleszülettek a családi vállalkozásba és azt átvették.

2014. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért frusztrálna? Az ő élete.
2014. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Mit hiányolsz az életedből? Menj és csináld meg te is. Még fiatal vagy.

(2-es vagyok)

2014. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

De.

Emiatt gondolkoztam az idei osztálytalálkozón is, végül csak elmentem, de azok a lenéző fejek...

Még akivel jóban voltam az is le nem szállt volna a magas lóról, az egész arról szólt, hogy ki milyen szuper helyen dolgozik, mennyit keres. Alapból ahová mentünk, ott 1000 alatt egy vizet nem kaptál (a miss kivagyok-ok rendezték).

Akik nem végeztek egyetemet azok kb. levegőnek voltak nézve, hiába, hogy lehet többet keresnek és jobban szeretik a munkájukat, mint a "menő" ügyvéd gyerek.

2014. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Mindenki más-más személyiség, másban jó. Ha engem pl egyáltalán nem érdekelt anno a biosz, hogy orvos legyek, akkor miért lennék frusztrált azért, mert az, aki keményen megdolgozott érte az sikeres lett benne? Gratulálok neki, hogy elérte azt a célt, amit kitűzött maga elé.

Az, akit meg frusztrál a másik sikere, az meg egy nagyon irigy személy, ahelyett, hogy ő is tenne azért, hogy hasonló sikereket elérjen abban, amiben jónak érzi magát! Az életedet te magad alakítod, tegyél azért, hogy jó legyen az életed. Attól még nem leszel sikeres, ha frusztrál a másik sikere, max csak lejjebb mész egy kicsivel, ahelyett, hogy a saját életeddel törődnél!


Tanulj, próbálj ki új dolgokat, hátha abban örömödet leled! :)

2014. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Facebook-on nincsenek ilyen ismerőseim, helyette a való életben látom, mert nem tudok elköltözni, hogy teljesen felszabadult életet élhessek, ne kelljen izgulnom kibe futok bele. Többek között látok sokakat haverokkal, sokakat tudok, hogy dolgoznak, sokaknak évek óta van autójuk. Nekem sem barátaim, sem munkahelyem, sem autóm nincs. Egyébként talán nem is nagyon érdekelne, de nekem soha semmi nem jön össze, másoknak meg igen, ez az ami igazán zavar.
2014. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Facebook csak kirakat.
2014. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!