Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vezessem le a banatomat...

Hogy vezessem le a banatomat es az idegemet, ha megtetszett valaki, de mas lanynak is sziveket ir?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
ne vedd komolyan a fiút, ha ő se téged, hanem írj te is szíveket más fiúknak, ismerkedj másokkal is, és hidd el, hamar "túllépsz" rajta:D
2015. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak eppen az a baj, hogy eletem szerelme, es nagyon rosszul esik. Nem lehetunk egyutt, mert messze lakunk egymastol. O is azt mondta 2 hete, hogy csak en kellek neki. Lehetseges, hogy a masikokkal csak baratilag ir szivet? Nem tudom, de az is lehet, hogy eppen ezert lep tul, mert tudja jol, hogy nem lehet semmi, esetleg ha nagyobbak leszunk, es kozelebb lakunk.
2015. júl. 30. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is pont ez volt, akivel tetszettünk egymásnak, messze lakik, és ő is ilyeneket mondott, hogy csak én kellek neki stb, de ezt NE hidd el, ha ilyen gyanús jeleket veszel észre, hogy más lányokkal is ezt csinálja..mert vszeg mindenkinek olyanokat ír, mint neked, még ha ezt nehéz is elfogadni :/
2015. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van :( de nagyon rossz
2015. júl. 30. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
tudom, de kitartás, találni fogsz olyat, akivel tényleg igazán szeretitek egymást :))
2015. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dandi98 válasza:
A szívek írogatása SEMMIT sem jelent feltétlenül... ha pedig még elég fiatal vagy, akkor különben sem számít.. bizonyos korban az ember elképesztően szerelmes képes lenni, hogy aztán egy héten belül már mást szeressen. Várj, gondolkozz.
2015. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!