Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem egyik baratommal,...

Összevesztem egyik baratommal, akinek en voltam a legjobb baratnoje?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesit mostanaban, rengeteg olyan dolgot tesz, amiert lehetne ra okom haragudni megse teszem. Ellenben o, ha viccbol mondok valamit, akkor o rogton megsertodik. Ezen osszevesztunk, azt mondta idegesitem, es ne legyunk tobbet baratok. Nem is beszelunk. Regebben is osszevesztunk mar, akkor en kezdemenyeztem, csinaltam neki egy videot a kozos kepeinkkel. Most is probaltam vele megbeszelni a dolgot, de figyelmen kivul hagy. Pedig nekem tobb okom lehetne ra haragudni, szerintem. Hagyjam figyelmen kivul, vagy en vagyok a hibas? Igazabol nem nagy veszteseg, de megis zavar.
2015. febr. 24. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem mi fogjuk tudni eldönteni ki a hibás, pláne nem ennyiből. Szerintem különben is felesleges ilyeneken lovagolni, inkább hagyd ezt a barátságot méltóságteljesen kihalni, mert nekem úgy jön le, hogy egyikőtök se akarja már ezt igazán.
2015. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!