Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális? Ilyen esetben mi...

Learnhistory2015 kérdése:

Ez normális? Ilyen esetben mi a legbölcsebb lépés?

Figyelt kérdés

Van egy régi gyerekkori barátom. Régen 10-15 éves korunkban szinte minden nap együtt hülyéskedtünk. A legjobb barátjának tart engem, viszont én már kezdek kételkedni a "barátságunkban". Amit tudni kell rólam, hogy elég otthon ülős típus vagyok, és nem bírom hosszútávon más emberek társaságát. Legalábbis a fárasztó, okoskodó és hülye emberekét nem.


Visszatérve a "barátomra": gyakran próbál kihívni(ha nem utasítanám el, akkor minden nap jönne), de csak ritkán mozdulok ki vele. Ha ki is megyek, akkor is totális hülyeségekkel fáraszt. Olyanokkal, hogy gazdagodjunk meg dillerkedésből, raboljunk el lányokat prostituáltaknak, költözzünk egy albérletbe. A műveltsége is a béka segge alatt van. A mai napig azt hiszi, hogy 2 milliárd ember él a Földön, és a Nap kering a Föld körül.


Állandóan azt akarja, hogy menjek vele kocsival valami távoli városba/faluba, hogy feladjon egy tippmixet vagy vegyen valami baromságot. Elvileg beszélgetni akar velem, hogy fejlessze a barátságunkat.


Ma nem mentem el vele(inkább otthon tanultam), erre lecsicskázott, meg lökte a flegma dumáját, hogy ennyit nem teszek meg a barátságunkért.


Nem volt képes felfogni, hogy nem megyek el vele. Elmentem sétálni 1-2 órát, mire hazamentem közölték velem a szüleim, hogy 33× keresett.


Ez bekattant? Jobb lenne ha megszakítanák vele minden kapcsolatot, nem?



2015. júl. 31. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:
17/F
2015. júl. 31. 19:12
 2/4 anonim ***** válasza:
az emebrek különbözőképpen nőnek fel, öregednek, és barátságok rendszerint e miatt szakadnak meg. Rokonaiddal szemben vannak bizonyos kötelességeid, szüleidet, testvéredet nem tagadhatod meg. De ha egy barátról úgy érzed, hogy már nem barát, senki nem kötelezhet arra, hogy másképp gondold.
2015. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Iskolában nekem is volt ilyen osztálytársam, egy ideig eljátszottam hogy élvezem a 10 IQ-s vicceit, meg a baromságait (ő is ilyen prostikat imádott, meg strici akart lenni) de most már bánom hogy próbáltam hasonló lenni hozzá, egyből tudatnom kellett volna vele hogy én nem vagyok ilyen gyökér. Okosan dönts, sok sikert.
2015. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dandi98 válasza:
Ha lányokat akarna elrabolni, én titokban viccen kívül megmérgezném, vagy ilyesmi. Aki élősködni akar mások kárán az nem ember.
2015. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!