Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ráírok pl. a barátnőmre...

Ha ráírok pl. a barátnőmre fb-on hogy hogy vannak, és ő csak azt írja hogy vele meg a gyerekkel mi van, de nem kérdez rólam semmit, az nem normális barátság?

Figyelt kérdés
Egyébként a munkámról sem kérdez semmit,pedig én ott töltöm az életem nagy részét. Ő családanya, csak az érdekli, hogyan állok pasi fronton.
2015. aug. 2. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor semmit se kérdez felőled, vagy csak a pasiügyeid iránt érdeklődik?
2015. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan. Ez egy 18 éves barátság. Rosszul esik, mióta gyereke van (3 éve), ez van. Nagyon más lett az életünk, ő otthon van a gyerekkel, rosszul állnak anyagilag, nekem jó munkám van, sokat dolgozok, egyedülálló vagyok.
2015. aug. 2. 13:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó beszélgetésünk során abszolút nem kérdezte meg hogy velem mi újság, de ha máskor kérdez is valamit, csak a férfiak érdeklik, mert milyen szörnyű, hogy nekem 28 évesen még senkim nincs.
2015. aug. 2. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy csak rajtad keresztül szeretne élni, mert csak családanya és otthon van a gyerekkel egész nap, úgyhogy izgalmas dolgokat szeretne hallani mint a pasizás meg hasonlók nem munkát.
2015. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak tudja hogy pasi fronton nem sok jót tudok mesélni sajnos. A munkám tényleg izgalmas, mivel rengeteg emberrel dolgozok, azért jó kis sztorik vannak. Illetve lakás vásárlás előtt állok, keresgélek, tervezgetek. Úgy tűnik, meg is van az igazi. Ők azért állnak rosszul anyagilag, mert rengeteg hitelt felvettek 22 évesen egy házra, és azóta csúsznak bele a szegénységbe, nem tudják fizetni. Én most így 28 évesen, kevesebb hitellel vágok bele egy sokkal kisebb lakással, de látom, hogy nem érdekli/irigykedik hogy nekem kevesebb lesz a hitel.
2015. aug. 2. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez velem is így van. Kerülöm már az olyan nagyon régi b.nőket, akiknek gyerek van, s szinte első kérdésük: mikor lesz már lagzi. Mellesleg megjegyzem, hogy a házasságuk nagyon rosszul megy, felelőtlenül jöttek össze, ez van.
2015. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!