Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális válaszokat ha lehet....

Normális válaszokat ha lehet. Előre köszönöm. A többi lent. (Barátság). Ti mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, nem mondhatnám hogy valaha volt legjobb barátnőm. Lehet hogy csak rosszul érzem, de szívesen meghallgatnám a véleményeteket a barátnőmről, és tanácsot hogy mit csináljak. A barátnőm új osztálytárs volt tavaly, nagyon sokat beszélgettünk, minden titkomat elmondtam neki, feltétek nélkül bízok benne, egy lányt(osztálytársunk)nagyon utál, de a szemében, nagyon jó barátnők, nyáron nem tudunk találkozni mert messze lakik, de még annyit sem tesz hogy megcsörgessen vagy valami, ha meg felhívom akkor felszínes velem. Azért gondolom a Problémát mert azzal a lánnyal akit annyira utál jár össze vissza, volt régen egy legjobb barátnője, aki mostmár leszarja. Én amikor már őt a barátomnak tekintettem, ő még ez a lány után szaladt. Mostmár hogy nincs ez a barátnője, én lettem a "legjobb barátnője" álítása szerint. Én velem nem foglalkozik SEMMIT, lehet hogy ez a nagy barátságunk, nem is volt az. Bocs ha értetlenül írtam, csak eléggé félek mert én igazán szeretem (barátilag). Ti mit gondoltok?

2015. júl. 4. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ha ő nem foglalkozik veled akkor valószínűleg nem igazi barát hanem inkább csak kihasznált téged...szerintem....

olyan barátokat keress akik kölcsönösen jók hozzad és foglalkoznak veled:)

2015. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Chiharu válasza:

Bizonyára nem lenne olyan könnyű "újat keresni", ezért azt tanácsolom őszintén mondd meg neki, hogy kereshetne többet, de azért ne úgy, hogy megsércsed, hanem finoman fogalmazva. Most velem is ez van, és én megmondtam a barátnőmnek, ő megértette, és azóta figyelmesebb velem, keresi a társaságom, stb. De ha ezt megtetted, és ezután sem változik a helyzet akkor te se keresd őt, szerintem akkor majd belátja, hogy hibázott. :)

(Bocsi a helyesírási hibákért).

2015. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Megbeszéltem vele és most figyelmesebb velem:)

2015. júl. 27. 11:03
 4/4 Chiharu válasza:
Ennek örülök! :)
2015. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!