Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez tényleg az én hibám?

Most ez tényleg az én hibám?

Figyelt kérdés
Haverommal és barátnőjével iszogattunk. És bár én mondtam hogy nem kérek több pálinkát mert már éreztem hogy nwm kell többet innom, haverom kitöltött mégegyet. Aztán a beszélgetés közepette ahogy mutogattam a kezemmel, véletlenül kiburítottam a pálinkámat ami pont haver telefonjára ömlött ki ami asztalon volt és elromlott. Most azt várja hogy fizessem ki neki. Én kifizetem ha azon múlik, engem nem érdekel, csak annyit akarok tudni jogos -e az amit vár. Mellesleg mindketten heterók vagyunk ha valaki nem érti a témaválasztást. Persze csak azért írtam ide mert ezt sokan nézik. :D

2015. aug. 4. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
igen a tiéd
2015. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem ez egy véletlen baleset volt és felesleges hibásokat keresni.
2015. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn kifizetnèm a helyedben majd egy èletre elfejteném az ilyen "barátot".
2015. aug. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fizesd ki, és felejtsd el a "barátodat"
2015. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te nem kértél. Ő akaratod ellenére töltött. Egyértelműen az ő hibája.

A bíróság is legfeljebb csak a felét fizettetné ki veled, mivel neki ugyanúgy felróható, hogy az ő cselekedete miatt ment tönkre. (Amiatt, hogy akaratod ellenére töltött a poharadba.)


Egyébként meg ha ilyen barátaid vannak, nincs szükséged ellenségekre.

2015. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen barátokkal...

Ha fizetsz is, max a felét, mert oké, te borítottad fel, de minek öntött italt a kérésed ellenére? No meg a telefont sem rakjuk ki olyan helyre, ahol ráborulhat valami.

2015. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Én kifizetem ha azon múlik, engem nem érdekel, "

Hadd kérdezzem meg; dolgozol? Van saját kereseted?

Jó, ez mellékes. Én kifizetném a "barátomnak" a pohár pálinkát, aztán legyen vele boldog.

Ha éppen ebédeltetek volna, és te marhapörköltet kérsz ugyan, de ő erősködik, hogy egyél levest is, aztán a Wc-re menet beleejti a levesedbe a telefonját, akkor is te vagy a hibás, mert a te levesed volt? Kicsit fura felfogás ez nekem.

2015. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem fizesd ki és felejtsd el a " barátod", mert az ilyen nem igazi barát, az igazi barát megbocsátana! ( Ez csak az Én véleményem)
2015. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!