Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti nektek nem hiányzik néha...

Ti nektek nem hiányzik néha egy olyan ember akivel beszélgethetsz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 02:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De. Pl most.
2015. aug. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dee, de azért megoldom, meg a párom is velem lakik.
2015. aug. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére van egy, és annyi elég is.
2015. aug. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik. Mindig beszélgetni akarnak velem, nem értik meg, hogy hiába mondják én akkor is tök másra figyelek. Jobban szeretem a csendet.
2015. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az én qva anyámat hogy beszélgetni akarok :D
2015. aug. 5. 12:19
 6/11 anonim ***** válasza:

A csendes vagyok. :D Nem úgy értem. Csak zavaró, hogy gondolkodok az élet nagy dolgain és valaki közben arról beszél, hogy milyen nehéz napja volt mert xy valamit megnyomott az automatán és elnyelte a pénzt és így nem volt kávé blablabla...

De egy idő után az ember hozzászokik ezekhez. Én hümmögök mikor beszélnek, azt hiszik figyelek, persze nem, de a látszat megvan. :D

2015. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én soha nem veszek kávégépnél kávét mindig itthon főzöm szóval akkor én nem untatnálak téged :D
2015. aug. 5. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Micsoda logika. :D De még mindig szívesebben merengek azon, hogy pl. mit teszek majd ha jön a zombiapokalipszis... XD
2015. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az élet nagy kérdései: zombiapokalipszis. :D

És ha pl mással beszélnéd meg, hogy ő mit tenne ha jönne a zombiapokalipszis? :P Akkor sem figyelnél rá? Pedig lehet, hogy neki sokkal jobb túlélési tippjei vannak. :P

Olyan emberrel beszélgess, aki érdekel, érdekes témákról. Illetve ha egy ember érdekel, akkor én azt is érdekesnek találom, hogy mi volt vele ma.


De a kérdésre válaszolva, persze, néha van kedvem beszélgetni, de nem hiányzik olyan ember, akivel ezt megtehetném, mert van jó pár. Illetve egy olyan ember van, akivel, bármikor, bárhol, bármiről tudok beszélni, benne azt (is) kedvelem, hogy őt a random szarságaim is érdeklik, és csodásnak találja őket, nem pedig közli, hogy ő ezt leszarja, és fura vagyok. És az a szomorú, hogy ezt egy állítólagos barátom mondta/mondja. Pedig én nem olyan ember vagyok, aki minden kedves ismerősét barátnak hívja.

2015. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de igen, én szívesen beszélgetek , és sokszor hiányzik a társaság
2015. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!