Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátnőm tudja, hogy...

Legjobb barátnőm tudja, hogy rajta kívül nincsenek barátaim mégis felhozza, hogy miért nem szervezek programokat. De miért?

Figyelt kérdés

Amikor szabadnapos vagyok. Akkor kb állandóan megkérdezi,hogy nem szerveztem vmi programot? Mondom nem,kivel? Meg miből? Nem rég kezdtem el dolgozni,most kaptam csak fizut.

Mondja,hát nem tudom csak megkérdeztem.Pedig nagyon jól tudja,hogy rajta kívül meg néhány haveromon kívül senkim sincs,sajnos. Egy kicsit rosszul esik.


2015. aug. 10. 13:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ő is dolgozok,vele ritkán tudok találkozni,mert általában ő nagyon hülyén kap szabadnapot,mert én váltásban dolgozok egy napot dolgozok egy napot nem,meg 10 órázok.
2015. aug. 10. 13:54
 2/6 A kérdező kommentje:
*dolgozik
2015. aug. 10. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
nem foglalkozik veled
2015. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szervezhetsz pár 100 ft-ból egy egész napos maratoni mozizást. Két személyre is akár. Legközelebb kérdezd meg, ehhez van-e kedve. Egyeztettek egy időpontot és kész. Aztán majd meglátjuk, hogy tartja-e a tétet, pozitívan reagál, elmegy rá... :)
2015. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pár 100 ft maratoni mozizás alatt otthonit értettem, veszel pattogatott kukoricát, üdítőt, szörpöt, de jó a csapvíz is, ha nagyon minimalista akarsz lenni. Néhány dvd, aztán mehet.
2015. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy kicsit félre értelmezted a kérdést :D


Szóval mindketten dolgozunk. Én váltásban a kolléganőmmel,egy napot én egy napot ő. Barátnőm meg össze vissza kap szabadnapot. Jó részt vagyis szinte úgy vagyunk amikor ő szabad akkor én dolgozok vagy fordítva. Így esténként szoktunk beszélgetni és mesélünk mi volt aznap ugye. Aztán amikor szabadnapos vagyok akkor este szokta kérdezi,hogy nem szerveztem senkivel semmi programot? stb stb.... Nyilván mivel ő dolgozik és 35 km-el választ el minket így nem tudunk programot szervezni csak ha szabadnaposak lennénk mindketten.

2015. aug. 11. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!