Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 22 éves fiúval milyen...

Egy 22 éves fiúval milyen programokat kéne csinálni? Mivel üssük el az időt? (szexen kívül)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és hát alakul valami már nagyon régóta beszélgetünk 2 éve.. ismerem . Viszonylag nagyjából mindent tudunk egymásról. Mit szereted a legjobban egy ennyi idő pasi? Hogyan lehetne vele egy nagyon jó beszélgetni? Vannak olyan témák amikből tuti kijön egy folytatólagos szál?:) Városba gondoltam , mivel máshova egyenlőre nem nagyon tudunk menni.. Mármint se hozzám se hozzájuk amíg nem vagyunk egy pár.

#idő #nempetting
2013. nov. 8. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

2 év, és nem tudom mit csinálj vele...

Nagyon ismerheted

2013. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírásért csak éppenséggel nagyon sietek :)
2013. nov. 8. 19:38
 3/6 A kérdező kommentje:
annyira azért nem ismerem azért írtam hogy viszonylag tudunk egymásról mindent. Mit lehet csinálni egy ilyen borongós időben?
2013. nov. 8. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
ezen ne te parázz hanem a bak
2013. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vidd el a hootersbe tetszeni fog neki hidd el :D :D :D
2013. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
-.- Na ezért nem jó a nagy korkülönbség. Majd ő kitalálja. És olyat meg nem kellene kérdezned, hogy jaj, milyen témáról beszélgessünk... Ez normál embereknél jönni fog magától!
2013. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!