Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság vagy lehet több is?...

Barátság vagy lehet több is? értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
6-12 éves korom között a nyarakat a nagyimnál töltöttem(nem lakunk egy városban),ott a szomszédban volt egy fiú akivel mindig játszottam és akkor tetszettem neki dehát még kicsik voltunk hogy 'járjunk' meg amugy is csak barátok voltunk.ahogy nőttünk fel kevesebbet voltam ott ezért nem beszéltünk már,most én 17/l ő 18/f és neki van barátnője. hétvégén mikor ott vagyunk szoktuk látni egymást de nem beszélünk csak mikor meglátjuk egymást mosolygunk és megyünk tovább. azt látom hogy a barátnőjével nincsenek valami jóban mert mikor ott van náluk nem is foglalkozik vele inkább zenét hallgat(amugy amikor kimegyek az udvarra mindig hangosabbra veszi) meg az utcán se fogja meg a kezét.. én eddig csak úgy néztem rá mint egy kiskori baratra akivel minden nyarat együtt játszottunk át, de ez kezd változni.. sokszor gondolok rá es az elmult idokre.. én tiszteletben tartom hogy van barátnoje és igy nem szivesen lépek, de o sem csinál semmit.:( mit kellene tennem? vagy rosszul látok valamit? lehet csak hiányzik a társasága?

2015. aug. 10. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban talán, ahogy írtad hiányzik a társasága. De akár az is lehet, hogy minél többet gondolsz rá emiatt, annál inkább úgy érzed, hogy szükséged van rá és ez átalakulhat egy idő után szerelemmé. Amíg az a ribizli a barátnője, addig nem igen tudsz tenni semmit, neki kell rájönnie, hogy nem hozzá való és ekkor jössz te, aki "csak úgy barátként, régi ismerősként" berobbansz a képbe, hidd el, tarolni fogsz nála. :D
2015. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszod:)
2015. aug. 13. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert ^^ amugy meg menj oda hozzá és èrdeklődj felőle
2015. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!