Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vaegy meleg baráti?! . Tobbi...

Vaegy meleg baráti?! . Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Nagyon joba vagyunk mar reg ota.És sokszor v mar hogy engem is" el akart vinni egy menetre".. Es én eddig nem hagytam cserben, mert tenyleg jo haverom, de mar kicsit uncsi. Es azt nem tom h ha egyszer belemennek es megnyugodna-e, de viszont ha bele mennek gaz lenne-e. Hat nem tudom.. Van meg aki ilyen helyzetbe van? :o (12-16 évesen erdekelnek)


16/f


2015. aug. 12. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nem lenne, nyugodtan add át magad a meleg barátinak!
2015. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibáért!
2015. aug. 12. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, nem lenne gáz. A helyesírásól meg annyit, hogy ez a szöveg már az érthetőség határát súrolja.
2015. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 lehetőséged van.


1. Megkéred hogy hagyjon békén ezzel a témával kapcsolatban, mert a válasz nem lesz.

2. Belemész, megnézed hogy tetszik , ha nem akkor megmondod neki hogy mostantól nem!

3. a második lehetőség csak mostantól néha néha lehet róla szó.

2015. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szexet akar, akkor nem barát. Sajnálatból ne csinálj olyat, amit később megbànhatsz.
2015. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!