Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet, hogy kommunista?

Lehet, hogy kommunista?

Figyelt kérdés
Egyik haverom.Van egy ember,aki nagyon gazdag és van egy csomó sportautója.Neki ő valamiért ellenszenves és olyanokat mond,hogy "milyen dolog ez,hogy ennek ennyire jól megy?Régen az ilyenektől elvették a vagyonukat,most is ezt kéne tenni." "Meg a lányok is az ilyenekre buknak.Régen a lányok normálisak voltak,de most beengedték a "nyugati szennyet" és ezért lettek ilyen felszínesek és pénzmániások a lányok".

2015. aug. 13. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

"Régen az ilyenektől elvették a vagyonukat,most is ezt kéne tenni."


Ez alapján valószínű, hogy valamilyen szinten az. De az biztos, hogy antikapitalista.

2015. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem azt sem tudja, mi az, csak szimplán irigy. A többi duma pedig önigazolás.:-)
2015. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván csak egy hülye vágyik arra, hogy a gazdag happolja el előle a jó nőket, nyilván mindenki jobban örülne ha a gazdagok pénzét szétosztanák köztük.

Az irigység normális dolog. Én is elvennék tőle mindent, már ha nem sebész, vagy kutató a NASA-nal aki tényleg megérdemli.

2015. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem irigy, normális, bizonyos összeg felett már lopás, nem pedig munka a pénzkereset.
2015. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább irigység szerintem.
2015. aug. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

50% kommunista, 100% proli.

Akarna ő is ilyen Ferrari-ra bukó csajokat, de neki nem jut, és így bukik ki belőle. Ez nem ideológia, hanem irigység.

2015. aug. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!