Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyre jobban utáljuk egymást,...

Egyre jobban utáljuk egymást, mi lehet a valódi ok?!

Figyelt kérdés
Nos van egy régi barátom , már gyerekkorunk óta ismerjük egymást, elején nem bírtuk egymást, majd szinte mindenhova együtt mentünk, mindent együtt csináltunk. Az utóbbi időben új pesti munkahelye lett meg lett egy új spanja is akivel azóta sülve főve együtt vannak, a régi baráti köréből szép lassan kikopik. Már panaszkodtak rá nekem is, hogy megváltozott meg egy pö ts lett. Én is kezdem rühellni, ma is ráírtam, hogy szokásos helyen lesz-e összejövetel vagy sörözgetés, de vissza se írt. Mostanában sem. Legutóbb volt egy kifakadása, hogy én vagyok a f @sz vele. Valaki azt mondja az új spanja miatt változott meg, én azt, hogy az új munkahely teszi nagyképűvé, megint más meg azt, hogy besokallt a régi baráti körétől és már nem érzi magát jól velünk. Velem meg különösen ellenszenves. Tőle így nem tudnám megkérdezni, mert nem olyan ember, még a csajozásairól sem beszél a barátainak csak az új spanja szokott elkotyogni 1-2 dolgot.

2015. aug. 15. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyit értél neki, időtöltésre jó voltál.
2015. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen :(
2015. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez van
2015. aug. 16. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy rákérdezhetsz 2× is... Vannak emberek, akik nem őszinték. Nem akarnak azok lenni. A valódi okot nem hiszem, hogy valaha is megtudhatod.


Pedig sokkal egyszerűbb lenne a világ, ha őszinték lennének az emberek. Mondja a szemedbe, hogy rádunt, vagy van más baja, vagy bármi más. De mindenki magába gubózik, tökre idegesítő.

2015. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!