Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mi tortent! A...

Nem tudom mi tortent! A legjobb barátnőm megbolondult? Lecserelt a baratnin?

Figyelt kérdés

A bff em nek van egy masik barátnője akit én nagyon utalok!!!! Egyszer a bffem elmondta a lánynak a legféltettebb titkom aztán a lany lemondott SZO SZERINT MINDENNEK .... ... stb....

Nagyon szarul esett 1 hónapi depis lettem... De vegel a bffem elmesslte mi tortent megbeszéltük es azt is h nem baratkozunk azzal a lánnyal!! Hétfőn volt egy tábor ahol a lany is ott volt!! Könyörgött nekunk h bocsassunk meg neki de mi nemet mondtunk(altalaban mindig miatta vesztünk össze) aztán megtudtuk h meghalt a "testvére" es azt gondoltuk h kell nekibtanogatas a "barátaitól" igy kibekultunk vele!! Aztán tok jol elvoltunk nevetgeltunk meg minden... Pénteken jöttünk haza... Szombaton a Bffem athivta magához a lany h aludjon nalla es moziba meg strandra is elvitte (engem SOHA) es nemntudtad h tudom a Facebook jelszavát es veketlen az ovebe leptem be!! Es azt írta a lánynak h miota veled kibékültem azota nem nagyon akarok foglalkozni..... (vagyis velem) Szarul esett nagyon!!!!!! Igazabol mondhatni én meg a másik lány gazdagok vagyunk!! A Bffem viszont szegeny!! :( mindig az van h ha nekem tetszik egy fiú a Bffemnek is el kezd tetszeni!! O szebb mint én.... Lassan 6 eve barátok vagyunk!! Es most ez igy olyan rossz!! Foleg h a pofámba hazudik!! Ja igen es csütörtökön volt egy záró buli es a BFFem le ...... azt a lányt ahogy táncolt!! Most neg nyalizik neki!! Es én ezt vegig nézem!! :'( Szerintetek harcoljak a baratsagunkert vagy hagyan a fenébe??? :( a válaszokat elore is koszonom!!

En 12\l a lany 12\l a BFFEM 13\L



2015. aug. 17. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

te jó isten, pár év és gimibe mentek, ígyis-úgyis elfelejteitek egymást...


Az a nagyon kevés amit megértettem ebből a furcsa szövegből arra enged következtetni, hogy hagynod kéne mind a kettőt a francba...

2015. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem igazán értem hogy lehet véletlen belépni más ember facebook oldalára, de ezt inkább rád hagyom.

Szerintem kérdezd meg tőle, hogy Ő mit érez irántad. Legjobb barát? Barát? Ellenség? És ha tényleg nem kedvel, vagy fordítva, akkor úgyis elmondja.

A legjobbakat kívánom. :)

12/L

2015. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!