Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen megbolondult a legjobb barátnőm, és még engem olt le, hogy mit képzelek magamról. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

A barátnőmről tudni kell,hogy nagyon szép lány,de sosem volt valami hűséges. Ezt bizonyítja az is,hogy a mostani pasija egy kifejezettem csúnya,ámde roppant tehetős úriember.Ezzel még nem is lenne gond,száz meg száz van ilyen a világon,de amikor a bnőm először találkozott a párja szüleivel,meg volt hívva vacsira a pasija legjobb barátja is,merthogy "olyan jól kijönnek a srácok,miért ne?" Eddig még oké,csakhogy vacsi után a barátnőm fogta magát és a 'párja' haverját(aki egyébként közel nem olyan jómódú,viszont annál jobban néz ki),felcibálta az emeletre,és hancúroztak egyet a LEENDŐ ANYÓSÉK ágyában!!!! Amikor én másnap számonkértem Kingát,hogy ezt mégis hogy gondolta,már ne haragudjon,halálosan kikelt magából,és velem kezdett el üvöltözni,hogy mit képzelek magamról,minek szólok bele az életébe,én neki nem vagyok senkije,stb. ezeket vágta a fejemhez. Nem elég,hogy baromi rosszul esett,de szerintem ABSZOLÚT nem volt igaza. Ti mit gondoltok?

24/L


2012. dec. 4. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert a barátja vagy még nincs jogod beleszólni az életébe. Gondja baja mit csinál.
2012. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem beleszóltam,csak kíváncsi voltam egy épeszű magyarázatra,hogy mégis miért feküdt le a párja haverjával az 'anyós-apósjelölt' ágyában.......
2012. dec. 4. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szard le,és hagyd magára..Az ilyen nem éri meg ezek után,hogy foglalkozz vele,ha leoltott. Majd később észre veszi magát,és nyalni fog neked.Mert rájön,hogy te vagy az egyetlen,aki veszi valamibe/törődik vele.
2012. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

"Amikor én másnap számonkértem Kingát ..."

Azért a számonkérés és a kíváncsiság között van különbség.

2012. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

RÁKÉRDEZTEM

most jó?

2012. dec. 4. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán magára haragszik és rajtad vezeti le. És lehet, hogy azért így reagált, mert úgy érezte, hogy túlságosan számon kéred, vagy leoltod. Talán ha finomabban veszed elő a témát újra, akkor meg tudjátok beszélni.
2012. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó,csak a szövegből nem ezt lehetett leszűrni. :) Amúgy meg fogadd meg a 2. válaszoló tanácsát.
2012. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kétlem,hogy magára haragudna,most elkezdett "titkos viszonyt" folytatni a másik pasival. A 'párja' éjszakás,addig meglátogatja a haverját.....
2012. dec. 4. 19:20
 9/10 anonim válasza:
41%
Úristen! Egy ilyen szemét féreg **rváv*l foglalkozni is felesleges, szerintem egyáltalán nem éri meg vele maradnod
2012. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy nem kerek a történet. Elmennek a pasi szüleihez, ahová meghívták a havert is. Utána a csaj lazán felcibálta egy körre a havert az anyósék szobájába. És a pasijának, meg a pasi szüleinek mindez nem tűnt fel? A két vendég sehol, végülis ez tök természetes... Szerintem kamu a sztori.
2013. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!