Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek bejött/bejön egy fiú már vagy 3-4 hónapja. Az elején teljesen odavolt érte,de manapság már azt állítja ,hogy nem érdekli. Farsangkor az iskolánkban volt egy buli,ahol ez a fiú is ott volt, én pedig lépni akartam,így gondoltam kihívom az udvarra beszelgetni a legjobb barátnőmmel,hogy megismerjék picit is egymást. Az udvaron végig nagyon jól elbeszélgettem vele,mindig volt közös témánk,viszont a barátnőm nem nagyon szállt bele a beszélgetésbe.Ettől a naptól a fiú minden egyes alkalommal előre köszön ha lát,viszont a barátnőmnek nem. Instán majdnem minden képem lájkolta,amit a barátnőm rendszeresen ellenőrzött... Imádom ezt a lányt,tényleg nagyonbármit megtennék érte,viszontaz idő múltával annak ellenére,hogy barátom is volt,beleszerettem ebbe a fiúba. Tegnap egy buliban különösen sokat foglalkozott velem,kihívott,többször megölelt és nagyon jókat beszélgettünk. Ma rám is írt,és tényleg soha nem nevettem ennyit egy fiún,és soha nem volt ennyi közös témám valakivel. Egyszerűen nem bírom. A barátnőmnek nem mertem elmondani,de nem is akarom mivel kiakadna. Próbálom magamnak bizonygatni,hogy erősebb a barátságunk akármelyik fiúnál, de én nem éreztem még ilyet..Egyszerűen nem tudom irányítani az érzéseimet. Neki is bejövök,amit mások megerősítettek,és nekem is nagyon bejön. Csak a legjobb barátnőm áll már közénk. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

2015. ápr. 2. 20:23
 1/4 piriiiii ***** válasza:

"Az elején teljesen odavolt érte,de manapság már azt állítja ,hogy nem érdekli."

Ebben ott a megoldás. :) Erre hivatkozhatsz. Nem szép megoldás, de ha ezt a lány elé tartod, akkor neki is rá kell jönnie vagy arra, hogy már tényleg nem érdeklődik, vagy arra, hogy mégis, csak eltemeti, mert mondjuk a fiú nem viszonozza, vagy mert nyuszi ahhoz, hogy közeledjen a fiúhoz.

2015. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ő komolyan gondolta, hogy már nem érdekli a pali? ha igen akkor jöjj a sráccal szerintem össze.
2015. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő azt mondta nem érdekli, inenntől neked szabad a terep. Gondolatolvasó nem vagy, szóval hiába reklamálna.
2015. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondja, nem erdekli,de nagyon is jol tudom,hogy ezt csak o akarja mutatni mert nem jott ossze neki. tudom, hogy kozben nem ezt erzi..:(
2015. ápr. 3. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!