Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes voltam egy lányba,...

Szerelmes voltam egy lányba, de ő visszautasított, most barátok vagyunk, működhet ez a barátság?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy lányba, de ő visszautasított, mert nem érez így irántam. De ennek ellenére barátok maradtunk. Már jó pár hónapja beszélünk és azt vettem észre, hogy manapság már ő kezdett írogatni nekem és szinte minden nap. Én már nem vagyok szerelmes belé. Működhet tovább a barátság? Vagy ne adj' isten ő többet fog érezni irántam?

2015. aug. 20. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne felejtened, folyton csak reménykedni fogsz hogy lehrt valami közben soha sem lehet semmi...
2015. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fog. Amint összejön valakivel, a te szíved darabokra fog hullani.


Been there, done that.

2015. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán fog darabokra hullni, mivel már barátnőm van és nem érdekel csak mint írtam manapság szinte minden nap ír amit nem értek.
2015. aug. 20. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
3: Ja, az úgy már más. Ezt nem írtad. Így működhet. Sőt, még az is lehet, hogy most ő fog kezdeményezni, mert már foglalt vagy. Így működnek a nők...
2015. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez volt, csak én vagyok a lány, és ő a fiú, és semmit sem változtatott az, hogy elutasított, és tudom hogy sosem fog szeretni. azóta is szeretem és azóta is sokat beszélünk. nem értem hogy csak azért mert valaminek az egyik része nem működött, miért kéne kidobni az egészet..
2015. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!