Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék egy igazi...

Hogyan tudnék egy igazi barátot találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves vagyok és nagyon szeretnék egy igazi barátot. Vannak barátaim persze, de inkább kellék barátok sajnos, ha kell valami akkor találnak meg csak. Én egy olyan havert, barátot keresek, akivel lennének közös programjaink, nekem suli mellett nincsen sok szabadidőm, de ha van is akkor azt edzéssel kell töltenem és tánccal, de én azt is szeretném ha közösen edzenénk (Street Workout saját testsúlyos), elmennénk Budapesten ide oda, mesélnénk egymásnak, elszórakoznánk, alkoholt azt nem preferálom, mert sportember nem iszik sem a cigit, szóval nem ilyen alkoholista valakire gondolok. :D Nekem ha lenne egy ilyen barátom nagyon megbecsülném és tuti sosem hazudnék neki. Csak az a baj hogy manapság olyan nehéz találni, mert sok az átverés meg a hazudozás a másiknak stb, de biztosan vannak kivételek pl én is, de szerintem vannak itt még ilyenek. :) Ha valaki magára ismert az írhatna. :) 20/f

2015. aug. 21. 09:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló! Hát nem is tudom. Azért, a mai világban gondolj bele, ki az, aki tűzbe menne a barátjáért. Mármint ténylegesen, és nem pénzbeli kisegítésre vagy befogadásra gondolok (ha munkanélküli lett, nincs pénze, nincs hova mennie), hanem meghalásra.

Jó, mondjuk a fél vese átadása megint más, abba még bele lehet menni, ha úgy adódik.


Tételezzük fel, az egyiknek van családja, felesége, gyerekei, akit el kell tartania. Ilyen esetben, mégis hogyan mehetne tűzbe érte?


Ha ez létezik, akkor ez persze pozitív, de a másik félnek negatív. Nehéz ez, szerintem.

2015. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

És ezt úgyis fel lehet fogni, hogy a férfi emberben mindig is benne volt a hős szerep, mindig hősködni akart, hogy őt tiszteljék halála után, ami szerintem totál hülyeség és egyben önzőség is (témától eltekintve), mert nem gondol azokra, akik szeretik őt.


De ez már megint másik kérdés.

2015. aug. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!