Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nagyon b_zis...

Szerintetek nagyon b_zis lenne elhívni sörözni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régen köszönőviszonyban voltunk (tehát nem voltunk barátok vagy haverok), de évek óta nem láttam. Pár napja eszembe jutott, hogy facebookon elhívnám sörözni, mert igazából mindig jó fejnek tartottam, csak nem tartoztunk közös baráti társaságba, és nem úgy alakult. Szerintetek ennyi év utána nagyon gáz lenne elhívni meginni egy korsó sört? Nem lenne túl b_zis? Attól tartok, hogy úgy jönne át neki, mintha randira hívnám, holott nem így van.

2015. aug. 21. 17:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 25/F
2015. aug. 21. 17:53
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Bu zi-e vagy-e ?
2015. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne az, szerintem teljesen normális, hogy elhívsz egy másik srácot sörözni, az étterem vagy kávézó az már kicsit érdekes lenne, de egy kocsma nem éppen egy randihely legalábbis nálam.
2015. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nyugodtan hívd el, nem bzis :DD
2015. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bár én támogatom a melegek jogaik, de a dolog hátránya, hogy a heteró pasik betegesen frusztráltak. Kedvenc kérdésem az volt, hogy ha 2 férfi elmegy úgy beszélgetni, hogy sétálnak, nem nézik-e őket melegnek. Nem. Azt nem tudjuk garantálni, hogy ő nem egy skizofrén paranoiás alak, mert akkor lehet, hogy félreérti. De elvileg átlagos intelligenciával nem kéne. Én nőként fiút is elhívtam már ide-oda többször, még ők se hitték, hogy randi. Írd oda, hogy minek akarod, pl.: kíváncsi vagyok, mi van veled, gondoltam, meginnék egy sört, ha van kedved, tarts velem, vagy ilyemsi.
2015. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Régen, ha két pasi elment sörözni, akkor két pasi elment sörözni. Senki nem látott bele semmit, legfeljebb attól tartottak, hogy becsiccsentve érnek haza éjnek évadján. Ma mindenben meleg témát látnak.
2015. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem érted, utolsó. Nem a sörözés a lényeg, hanem hogy évek óta nem láttam, előtte is épp, hogy köszönőviszonyban voltunk. Tehát nem arról van szó, hogy egy régi barátot hívnék sörözni, mivel nem voltunk barátok. Ezért tartok attól, hogy furcsán vennék ki magát a dolog.
2015. aug. 21. 21:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Az az alapvető ahová elhívsz egy férfit. Még is hova szeretnéd, kávézni vagy tejeskávézni? Ez egy nagyon jó, imponáló ajánlat, szerintem csak azért mert eltelt pár év, nem akadály.
2015. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan hívd el, nincs ebben semmi rossz. :)
2015. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!