Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem bírom "összeszedni"...

Miért nem bírom "összeszedni" a barátaimat? Miért van az, hogy soha nem ér rá senki? Más hogyan ül be a barátaival valahova sörözni?

Figyelt kérdés

Én állandóan egyedül vagyok. Viszonylag kívül eső helyen lakom (de Bp.!), s általános iskolából nem maradtak barátaim. Középiskolából maradt pár. De mind messze vannak és én állandóan egyedül vagyok.


Nem értem, hogy más hogy csinálja azt, hogy körbetelefonál és csak úgy spontán összeülnek a barátaival. Nálam ez alig szokott sikerülni. Mindenkinek mindig dolga van. És ez nem azért van, mert nem szeretnének. Csak valahogy mindenkinek több elfoglaltsága és dúsabb élete van, mint nekem.


Én depressziós vagyok, és dokihoz is járok vele. Ő azt tanácsolta, hogy csináljak több dolgot, mozdítsam ki magam ebből az ébren álmodásból, amiben évek óta vagyok. De egyedül nincs kedvem semmit csinálni! Nagyon szeretek biciklizni, nagyon szeretnék túrázni, sok minden van, ami érdekel, de nem akarok egyedül belekezdeni ilyenekbe. Azt se szeretem, ha egyedül belépek valami társaságba vagy klubba. Valahogy nem jó. Úgy érzem, a régi barátok kellenének...


2013. szept. 14. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

- Helló sörözünk?

- Ott vagyunk már?


Nekem kb. ennyi... :/

2013. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát nálunk kicsit más a helyzet,én "falun" lakom Bp.-hez képest..Vagyunk kb 7-8an jóban,és nem mindig tud mindenki jönni a találkozókra,viszont van,hogy más is bekapcsolódik.És az "újakat" sem nézzük ki,teljesen úgy tekintünk rájuk,mint ha régi barátok lennének ők is!:) Szerintem a lakóhelyedhez közel kezdj el eljárkálni (beülni egy kávézóba,kutyát sétálltatni stb.) ,mert akkor az ottani barátaidat fel tudod hívni azzal is,hogy 15 perc múlva ráérsz?:) És akkor nem is kell hjosszan szervezkedni. Húúú ez kicsit zavaros lett,bocsi.De azért remélem valamit tudtam segíteni!
2013. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én is hasonlóan érzem magam
2013. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van,de megszoktam már az unalmas életem. Eljutottam odáig,hogy nem erőltetem,mert tudom hogy nem fog senki sem ráérni. Ez van,el kell fogadni.
2013. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor most örülök, hogy nem vagyok egyedül. Mindig az van, hogy hívok akárkit valami jó ötlettel, véletlen pont nem ér rá. Ráadásul olyan indokokkal nem jönnek, ami elég gyenge kifogás.

Tényleg nem értem miért csinálják, ráadásul ők meg alig hívnak valahova. Pedig nem vagyok kiközösítve, meg semmi.

2013. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nálam nem az van, hogy gyenge a kifogás, hanem egyszerűen mindig mindenkinek dolga van. Viszont azt igaz, és én is látom, hogy adott esetben nem rám helyezik a prioritást: pl. ha valakinek az a válasza, hogy edzése van, vagy otthon van dolga... én pl., ha úgy látszik, hogy összejön a társaság, azért simán feláldozók egy edzést. És a kedvencem meg az, amikor látok fb-on képeket, hogy mégis buliztak valaki mással, valahol máshol.


És félreértés ne essék, én sem vagyok kiközösítve. Csak nem tudjuk valahogy túl gyakran megoldani a találkozást.

2013. szept. 15. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem még összeszedni sincs kiket....:S

Soha nem tudok mennni sehova, mert nincs kivel....

2013. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zoralos válasza:

Nem látnak,találnak benned hasznot...

Ennyi. Szomorú de a legtöbb ember érdekből haverkodik,barátkozik mostanában ez a mentalitás.

ÉN IS EGYEDÜL VAGYOK E MIATT MERT NEM TUDNAK MÁR KIHASZNÁLNI..Nálam sajnos ez még rosszabb mert 15 évig minden reggeltől estig volt nálam valaki. Receptre én is kíváncsi lennék.Mert felőrlöm magam a gondolatokkal..

2018. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!