Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? (Többi lent)

Miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval nincsenek barátaim. Az osztályban is olyan vagyok,hogy persze mindenkivel jóban vagyok, de nincsen egy olyan ember akiben 110%-ban megbízhatok. Az osztálytársaim úgy érzem kihasználnak, elkérik a leckét, hogy lemásolják, aztán, ha egyszer én kérném el akkor nem adják oda. Én vagyok az osztály legjobb tanulója és valamiért egy nagy szerencsétlenségnek érzem magam. Pl. Az iskolánkban egy 5 perces csengő jelzi, hogy 5 perc és kezdődik az óra, és egy osztálytársam megkért, hogy menjek el vele sétálgatni a suliban és amikol meghallottam a csengőt bepánikoltam, hogy elkésünk, ő meg lestréberezett. Szóval igen lehet, hogy stréber vagyok. Ám azt is tudom (nem, nem vagyok öntelt) hogy a barátaim, mindig számíthattak rám, de mivel nem vagyok menő, mind otthagytak. Úgy érzem, hogy ez elvette minden önbizalmam. Én próbálok kedves lenni, de úgy érzem nem megy ennél jobban. Más is van ezzel így, Mit tanácsoltok, 14/L

2015. aug. 23. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Elkéred ugyanattól az embertől, akinek a múltkor te adtad, erre nem adja oda? És annyiban hagyod? Mégis mit csináltál? Azt mondtad, "ja, akkor jó" és visszaültél? Igazán kiállhattál volna magadért.
2015. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, mondtam, hogy multkor én is odaadtam, de nem érdekelte.
2015. aug. 23. 22:26
 3/6 anonim válasza:
Általánosban nekem is ez volt a helyzet egy darabig . De rájöttem aztán , higy nem baj ha nincsenek barátaim mert nem az én hibám. Az ilyen emberekre nem kell pazarolnod az idődet. Majd lesznek olyan barátaid akik megérdemlik , hogy azok legyenek. Csak azért , hogy legyenek barátaid úgymond ne adj alább az igényeidből, ne hagyd , hogy kihasználjanak. És ne figyelj arra , hogy mások mit gondolnak rólad , csak a saját véleményed számítson és értékeld magadat. Egyébként én aztán megtaláltam a saját igazi barátaimat , előbb utóbb neked is sikerül majd.
2015. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm, még írhattok
2015. aug. 23. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 14/l
2015. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam is így van. Ez szerintem sem a te hibád, te csak légy önmagad! És előbb-utóbb az azonos érdeklődésű emberkékkel majd megtaláljátok egymást. :)
2015. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!