Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi idő szükséges két...

Mennyi idő szükséges két ember között hogy legjobb barátság alakuljon ki közöttük, létezik egyáltalán igaz barátság?

Figyelt kérdés

Két lány között én még nem láttam olyan igaz barátságot ami tartós volt, két férfi között viszont más, mégha megbántja is a másikat akkor is megtud bocsátani, nőknél valahogy azt látom hogy képes lennének egymást megtépni. Lány Fiú között igaz barátság szerintem nem létezik, mert a csajok egy idő után amnéziát kapnak és elfeledik, mennyi törődést is kaptak a fiú baráttol.


Személyes tapasztalat és vélemény alapján(tisztelet a kivételnek)



2015. aug. 25. 14:10
 1/2 anonim válasza:
100%
Akár egy hónap is elegendő,hogy legjobb barátság alakuljon ki.A nőknél is van igaz barátság,de ott jobban jellemző a mosolyszünet és a veszekedések.
2015. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt látom, köszönöm
2015. aug. 27. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!