Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőméktől kaptam egy...

Barátnőméktől kaptam egy telót, de én leváltanám, szerintetek ez mennyire helyes?

Figyelt kérdés

Szóval úgy volt,hogy szeptemberi fizumból veszek egy telót utána néztem,én előfizetésemre jó áron kitudtam volna hozni. Aztán kb 3 hete,hogy meglepett barátnőm és párja egy telefonnal,sokat segítettem nekik aztán így ezzel hálálták meg. Jó a teló amit kaptam tőlük viszont nem csinál szép képet,kijelzője se olyan szép.Meg én már bele éltem magam,hogy olyan telóm lesz amit kinéztem.Persze örültem neki,mert előző telefonom döglődött. Úgy gondoltam,hogy jövőre vennék egy másik telefont,olyat amilyet tényleg szeretnék nyilván jobbat,mert rakok félre.Nagy rosszul jönne ki,ha mondanám mondjuk tavasszal,hogy most veszek egy új telefont?Mondták ha nem kell adjam vissza,mert a papírok náluk vannak.De nem tudom.Nem vennék-e ezt rossz néven,hogy alig egy év után én veszek egy másikat.


Félre ne értsétek tényleg nagyon örülök neki! Csak azért kicsit ott a kis tüske ha az ember kinézz vmit,hetekig utána néz,videókat is,kérdezősködök is róla,aztán egy tök más,telefont kap.


2015. aug. 25. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem...megmondod, hogy te régóta szeretnéd azt a telefont és köszönöd, hogy kisegítettek ezzel a telefonnal :)


22F

2015. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szépen hangzik :) Majd akkor megköszönöm és vissza adom,hogy kisegítettek egy telefonnal:) Lehet barátnőm ügyet csinálna belőle,mert ő olyan,hogy ha ő ad vmit akkor azt kb örökké lássa nálam. Tavaly is adott egy farmert és mondta,hogy nem látja rajtam régóta mondom,azért,mert kicsit híztam és az már akkor is szűk volt mikor oda adta,de tudtam hordani,de most már nagyon szorít.Aztán lehet itt is tenne megjegyzést,hogy nem tetszik még se a telefon? nem jó? meguntad? stb stb :) pont ezért nem rohanok majd most szeptemberbe venni telefont hanem csak jövőre.
2015. aug. 25. 16:48
 3/6 anonim válasza:
ne tedd...
2015. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor a társaságukban vagy, használd amit tőlük kaptál, amúgy meg a másikat. Ha véletlenül meglátják, mondd hogy másik szolgáltatónál van előfizetésed.
2015. aug. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De hazudni azért nem szeretnék :/


Mivel a sony z3 és iphone 5s között vacillálok,jövőre lejjebb megy az áruk úgy is. Aztán mivel ők is iphonosok,ha iphone-t veszek rögtön észre veszik.Állandóan a SIM kártyát meg nem akarom cserélgetni.Plusz heti 1x-2x találkozok velük.Bejönnek melóhelyre stb. Szóval a hazugság nem megoldás. Időt nyerhetek vele pár hetet max,de sokáig nem hazudhatnék,meg nem is szeretnék :D


Ha meg lesz a teló elmondom nekik,hogy köszönöm szépen,hogy kisegítettek egy telefonnal,de régóta kinéztem x telefont most össze jött rá a pénzt,hogy megtudjam venni.

2015. aug. 26. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi, jó megoldás :)
2015. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!