Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kinek van "igaza"?...

Szerintetek kinek van "igaza"? Ki most a rossz?

Figyelt kérdés
A barátnőm(nek hitt ember) letiltott fb-on, meg letörölt, nem áll szóba velem, azért , mert megtudta ,hogy fb-on 2x beszéltem az EXPASIJÁVAL... mellesleg autókról volt szó, a srác néha próbált flörtölni de abszolút nem vettem..Viszont a "bnőm" már másba szerelmes, mással boldog elvileg, és mondta hogy nem szereti ha valaki az expasijáról beszél neki. Ezért úgy gondoltam, hogy nem mesélem el neki,hogy 2x beszéltük. De megtudta (gondolom az expasijától), és ezért tiltott,törölt , meg most én vagyo a legnagyobb rossz. És 23 éves emberekről beszélünk..Hibáztam,bocsánatot knée kérnem, vagy hagyjam az egészet szerintetek?
2015. aug. 26. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

EZÉRT utálom annyira a nőtársaimat. Ha nincs probléma, akkor csinálnak maguknak...

A "barátnőd" egy hisztis majom, aki bár testileg felnőtt, de egy tizenéves agyi szintjén van.

TE nem vétettél semmit, miért is kértél bocsánatot? Tilos lenne beszélgetned az expasijával vagy mi? Ez valami törvény talán? És ha a mostani pasija kérdezne tőled valamit a facebook-on, ami egy tök hétköznapi dolog, akkor szakítana a pasijával?

Tipikus hisztis mindent-túlreagálok-és-mindenből-problémát-csinálok csaj ez a te "barátnőd". Csak saját magát járatja le ezzel.

2015. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőd elég nagy idióta.
2015. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is gáznak gondolom, és azt hiszem , hogy le kell magamban zárnom, és elfelejtenem őt.. 1-es.. én is annyira de annyira utálom a nőket :) egyszerűen már-már onincs barátnőm, mert idióta az összes, nem lehet találni normálisat..
2015. aug. 26. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Na akkor mit mondjon egy fiú :( :D
2015. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!