Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy gátoljam meg, hogy a...

Hogy gátoljam meg, hogy a barátnőm lefeküdjön egy fiúval aki csak ki akarja használni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már több mint 8 éve ismerjük egymást, és nagyon jóban vagyunk. 15 évesek leszünk idén télen. Nagyon sok mindenben hasonlítunk és mindketten olyan személyek vagyunk (voltunk-ő már nem tudom), akik várnának kb a 18. évükig a fiúkkal való lefekvéssel.

De mióta összejött az első fiújával, nagyon megváltozott. Szinte bármit megtenne érte. Én ezt a bizonyos fiút ki nem állhatom, mert nem egyszer láttam már,hogy manipulatív. Ez alatt azt értem, hogy a fiú csak arra megy, hogy kihasználja, és, hogy utána ott hagyja.

Állandóan írkálnak egymásnak telefonon. Akkor is mikor velem van. A kapcsolatuk elején ez még annyira nem is zavart, de mikor minden alkalommal csak vele üzenetezett, annak ellenére, hogy minden nap látja, engem meg 3 hetente, na akkor már betelt a pohár. Amikor megkérdeztem miről irkálnak, azt mondta épp azt beszélik meg, hogy mikor menjen el hozzá. 22 vagy 23 órakor...! Én megkérdeztem, ott alszik? Mondta igen. Erre visszakérdeztem, ti szoktatok egymásnál aludni?! Erre ő, szoktunk. Khm... Egyszerre nem tudtam szóhoz jutni. Egy rövidke szünet következett majd megkérdeztem tök higgadtan és óvatosan, ez nem korai még?...

Erre ő felidegesedett és nem sokára elment a pasijához. Azóta nem jött fel ez a téma. De szerintem a pasija nagyon szervezi már, hogy lefeküdjenek. Én ezt nem tudom hogyan kezelni. Mit csináljak, hogyan próbáljam ezt megmagyarázni neki, meggátolni, hogy ez a kapcsolat csak egy maszk, és a maszk mögött minden más, mint ahogyan ő azt elképzelte?

És ha bevallja, hogy már nem szűz, hogy reagáljak?

Segítség!!!



2015. aug. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Stupid leány...foglalkozz inkább a saját dolgoddal, vagy te annyira tökéletes vagy, hogy bőven van időd másokkal foglalkozni?
2015. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd! Hagy élje a saját életet, ha te a szoknyad ala engeded, megvéded, MIBOL FOG TAPASZTALATOT SZEREZNI , TANULNI?
2015. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem vagy te egy kicsit féltékeny, husom ? Keress te is egy pasast.
2015. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Irigykedés és szаrkeverés helyett inkább foglalkozz a saját dolgoddal!
2015. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megértem ha aggódsz érte, de az ő élete, azt tesz amit akar. Ha hibázik, a sajátját követi el - majd tanul belőle. Szerintem ne nagyon szól bele, mert amilyen szerelmes lehet most, biztos hogy még inkább a pasijához fog húzni (per pillanat nem lát a rózsaszín ködtől, ez van) Ha beleszólsz, akkor meg te leszel a rossz, a szemét. Ha - mondom ha! - baj lesz, akkor állj mellette, és támogasd ahogy egy baráthoz illik. Nem óvhatod meg a saját döntéseitől, és nem is kell.
2015. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barat dolga figyelmeztetni, majd hagyni, majd vigasztalni.
2015. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelmeztettet,ami egy barát kötelessége.De továbbá mit tesz az sajnos hiába fájó,nem a te dolgod.


Majd ha a srác otthagyja akkor tanul a hibájából,esetleg jobban hallgat rád.


Én barátnőm olyan önfejű,hogy senki tanácsát nem fogadja meg csak meghallgatja,kikéri,de nem fogadja meg.

Így én kötelességből elmondok,véleményezek,tanácsolok dolgokat,hogy ő onnantól mit kezd velük az az ő dolga. Ha pofára esik így járt. Meg mondod majd máskor óvatosabban kéne,nem kell sietni stb.

2015. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!