Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen helyzetben mi tévő legyek?

Ilyen helyzetben mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Akiről azt hittem, hogy a barátnőm még sem az.Az történt,hogy általa megismerkedtem egy fiúval akivel jól kijöttem, sokat beszéltünk.De az egyik napról a másikra levegőnek nézett.Ilyenkor már gondoltam,hogy valami baj van,valaki bekavart és egyik nap a "barátnőm" itt aludt nálunk. Tudom,hogy nem szép dolog de megnéztem, hogy ő mit beszélget a fiúval és a sejtésem igaz lett mert a "barátnőm" olyanokat írt neki ami egyáltalán nem igaz és így teljesen megszégyenített a fiú előtt. Felhoztam nála ezt a témát de ő csak adta a hülyét így nem értem el nála semmit. És már csak az a kérdés,hogy nézzem levegőnek a suliban vagy tegyek én valamit,hogy ne szakadjunk szét?

Köszönöm a válaszokat!:)


2015. aug. 31. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Az hogy levegőnek nézed, az nem megoldás, igenis beszéld meg vele ezt a dolgot, lehet féltékeny rád vagy ennyire rosszindulatú, de ha ez így van, akkor az nem barátnő, én az ilyet hagynám. A sráccal is megpróbálhatnál beszélni, hogy nem igaz, amiket a barátnőd írt neki, ha meg nem hiszi el a fiú, akkor vele sem érdemes foglalkozni, majd találsz mást.

Minden jót! :)

2015. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!