Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljal ha a haverom...

Mit csináljal ha a haverom depressziós?

Figyelt kérdés

Folyton csalódik a lányokban és én már nem tudom mivel vígasztalni.

Mindig azt mondja hogy egyedül hal meg...

Már mindent elmondtam neki és már nem tudok mit.



2015. szept. 1. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy nem a te segítségedre van szüksége...

Te max elterelni tudod a figyelmét a problémáról, de megszüntetni nem tudod, max segíteni benne...


22F

2015. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogyan segítsek? Már nem tudok mit csinálni
2015. szept. 1. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:

milyen külsővel és belsővel rendelkezik?

és milyen típust keres?


lehet tudsz neki segíteni ismerkedni...


22F

2015. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amikor én depiztem elhagytak a haverjaim, mert nem bírták a folyton szomorú képemet. Amikor az egyik haverom kezdte a depijét, akkor én is elhagytam, mert én se bírtam a szomorú képét.


Annyit tehetsz, hogy ott vagy neki, nem unod meg, nem hagyod el és elmentek szórakozni. Egyszer össze jön majd egy lánnyal, akit szeretni fog és akkor majd magadra maradsz, mert a nő fontosabb lesz. :D

2015. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: ez nem biztos, hogy így lesz...


7 évig voltam depressziós, 4-5 éve ismerem a legjobb barátom, 1 éve van barátnőm, de ha a barátnőm választás elé állítana, hogy ő vagy a legjobb barátom akkor a barátomat választanám...a barátságot nem dobnám el egy kapcsolatért, viszont fordítva is igaz...kapcsolatot könnyebb szerezni mint ilyen barátokat...


22F

2015. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aww, sosem volt legjobb barátom, de még olyan barátom se... csak ilyen haverok. :c


De a válaszom még mindég adott, hogy tarts ki mellette és viseld el a hülyeségeit egy kicsit.

4-es voltam asszem.

2015. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Önbizalomhiánya is van pedig nem néz ki rosszul. Eddig életve is volt és nekem is segített mikor sz@rul voltam.

Nem akarom magára hagyni. Nem baj ha ő majd magamra hagy, de ennyivel még tartozok neki

2015. szept. 1. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:

eltudnád vonni a figyelmét?

vagy mondjuk betudnád mutatni olyan lánynak amilyen típust keres?

vagy segíteni őt? pl bulizni menni vele, vagy épp mondjuk csak parkba kutyát sétáltatni (ez is jó lehetőség az ismerkedésre)


22F

2015. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajj, még egy öndiagnosztizáló depressziós, aki semmit nem tesz magáért, csak szomorú pofákat vág és panaszkodik? Mit ne mondjak, kicsit keményebb lenne az élete, keményebben dolgozna, sportolna, mellé mondjuk legalább tanfolyamokon tanulna, rögtön nem lenne ideje erre a lányok miatti hisztikére. Menjen pszichológushoz, ha komolyan betegnek érzi magát, ha meg erre sem hajlandó, akkor ennyi, ha valaki nem tesz egy lépést sem saját magáért, akkor valószínűleg csak figyelmet akar kicsikarni a környezetéből, ami nem biztos, hogy jót tesz neki, mert csak egyre jobban belelovallja magát a szerepébe.
2015. szept. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!