Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen idézet lenne a legjobb...

Milyen idézet lenne a legjobb egy ilyen személyiség számára?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm most lesz 18 éves, és úgy gondoltam, hogy valami drága ajándék helyett inkább valami személyesebb ajándékkal lepem meg, és ehhez kellene egy idézet. Lehet angol is. Amit tudni kell róla:

- nagyon kedves, empatikus mindenkivel szemben

- segít ahol tud, ha látja, hogy szomorú valaki fel akarja vidítani, tanácsot mindig megéri tőle kérni

- nem hagy cserben, megbízható

- szereti az irodalmat, drámát, egy kis "művészlélek", szoktam művésznőnek szólítani

- továbbá szereti a romantikus költészetet és a társasági életet

- nagyon sok embert ismer, és sokkal tartja a kapcsolatot.


Én először valami olyan idézetre gondoltam, amiben a művészetről van szó, de ő nem ilyen író vagy festő lélek...

Nektek eszetekbe jut valami rá illő idézet?



2015. szept. 5. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne idézetet küldj neki ajándék helyett. Ez semmitmondó. Írj róla egy esszét vagy valami, az is személyesebb lenne, mint elküldeni egy idézetet.
2015. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem egy idézetet adnék, hanem az csak része lenne.
2015. szept. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!