Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik meg rám a...

Jogosan haragszik meg rám a barátnőm vagy csak eltúlozza és hamarosan vége lesz a barátságunknak?

Figyelt kérdés

Ő 21, én 23 éves vagyok. Kb 15 éves korunk óta együtt lógunk. Egy gimis haveri társaságban barátkoztunk össze és eleinte nagyon jól elvoltunk, mindent elmondtunk egymásnak stb. mostanában viszont már mindenen megsértődik. Én egyetemre mentem, ő meg ott hagyott egy képzést és inkább dolgozni akar - ezen is megharagudott rám, mikor azt mondtam , hogy egy érettségivel ne számítson ebben a városban egy álomállásra.( mert a városból nem akar elmenni, és mert a barátja itt tanul, illetve mondta is, hogy ő itt akar maradni ) Konkrét elképzelése van hogy mit akar dolgozni, de ahhoz nem elég egy érettségi - legalábbis ebben a kis városban biztos, hogy nem. Az egyetemen lett egy új-régi baráti társaságom ( néhány volt általános suli osztálytársam, pont arra a szakra ment, ahová én is, így felújult ez a régi barátság is )de őket a barátnőm nem bírja, de az egyetemi barátaim sem őt. Szinte egész nyáron azért nem beszélt velem a barátnőm, mert neki rosszul esett, hogy jóban vagyok ezzel a társasággal és velük vagyok. Aztán még én könyörögtem neki, hogy bocsásson meg, elmondtam, hogy ugyanolyan értékűnek tartom a két barátságot stb.stb. illetve finoman közölte, hogy nem szakítok csakis miatta az egyetemi barátaimmal - akiknek meg amúgy tök mindegy, hogy mikor és hányszor találkozom ezzel a barátnőmmel. Akkor megbocsátott, találkoztunk is még így a nyár végén. Rá egy hétre kezdődött egy ilyen hétvégés koncertes program a városban. És ugye mondta a barátnőm, hogy ők mennek a barátjával. Megemlítettem, hogy lehet én is lenézek, de lesz egyetemi buli vasárnap, valószínű arra megyek. Vasárnap, már írt is a barátnőm, hogy mikor megyek, ők ma mennek. De semmi kedvem nem volt, nem is érdekeltek azok a koncertek, még egyetemi buliba se volt kedvem menni, ezért azt írtam neki vissza, hogy inkább itthon pihenek. Azonban az egyetemi buli előtt pár órával felhívott az egyetemi haverom, hogy menjek; sikerült rábeszélnie ezért elmentem, de már alapból az egyetemi buli abból állt, hogy elmentünk a koncertre, aztán vissza az egyetemre sörözni meg ilyenek. Az egész koncert alatt hátul álltam, söröztem, és beszélgettem a haverokkal, fotózkodtunk, amit kiraktam facebookra. Koncert után elmentünk az egyetemre, aztán leléptünk kajálni egyet - ahol szintén csináltunk fotókat.

Erre rám ír a barátnőm nagy duzzogva, hogy persze velük elmentél koncertre stb. és annyit írtam vissza, hogy egyetemi bulin voltam, erre már nem írt vissza semmit.

De ezek után már kedvem nincs írni neki, mert szinte tudom, hogy a közel jövőben megint ez lesz.

Akkor most hagyjam őt? Vagy ugyanúgy kérjek megint bocsánatot... vagy?



2015. szept. 7. 11:05
 1/3 anonim válasza:

Nem tudnád valahogyan belevonni ebbe az új-régi egyetemi baráti társaságba őt is? Közös programokkal pl

Próbáld meg az ő szemszögéből nézni a kapcsolatotokat

Lehet hogy fordított esetben Neked sem esne jól, ha a legjobb barátnőd egyre kevesebb időt töltene veled az új-régi barátai miatt

Más ötletem nincs, próbáld meg őt is belevonni ebbe a társaságba, és szakíts rá is időt, amikor külön csak vele vagy

Szerintem orvosolható lehet ez a kis mélypont

Majd írj, hogy alakult kettőtök kapcsolata

20/f

2015. szept. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, de sajnos utálják egymást - meg is van az oka miért, azt nem írom le ide - de az biztos, hogy együtt nem fogunk menni sehova.

Azóta nem is beszéltem vele... Megelégeltem az egészet.

2015. szept. 11. 09:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, azóta sem beszéltünk... Csak annyit, hogy megköszöntöttem születés és névnapján, de arra is "Nagy duzzogva" írt vissza. És ennyi :/
2016. jan. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!